O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 27 Maj 2020 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Wywiady

KELLY ROWLAND - wywiad z artystką - styczeń 2002 r. STRONA: 3

- No właśnie. We wspomnianym klipie Patti LaBelle gra nawet twoją mamę! Bałaś się spotkania ze swoją idolką?
- Nie, to jedna z najsympatyczniejszych osób, jakie znam. To była moją mamą tylko na planie - matkowała mi przez cały czas kiedy ze sobą byłyśmy! Kocham ją i od tego czasu ciągle wołam na nią 'mama'. Bardzo ja to bawi.
- Drugim singlem z twojej płyty jest utwór "Stole". Tu również usłyszymy słodką i lekką linię melodyczną, ale tym razem towarzyszy ona opowieści o bardzo poważnych problemach społecznych.
- "Stole" opowiada jakby scenariusze z życia trzech różnych nastolatków. Żyjących w różnych środowiskach, nie mających ze sobą nic wspólnego, ale jednak kończących w ten sam sposób. Długo by opowiadać historie ich życia, najlepiej zobaczyć teledysk, który w bardzo dosłowny sposób oddaje tekst utworu. Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy usłyszałam tą melodię, od razu wpadła mi w ucho, a gdy dostałam jeszcze napisany do niej tekst, to wiedziałam, że nie będzie to zwykły utwór. Dlatego kiedy przyszedł czas na wybranie pierwszego singla promującego album, nie wahałam się ani trochę.
- Jedno z przesłań "Stole" mówi o tym, jak ważny jest kontakt rodziców ze swoimi dziećmi. W Polsce trwa aktualnie akcja, mająca na celu zachęcenie rodziców do czytania swoim dzieciom książek przynajmniej przez 20 minut dziennie. Myślisz, w ten sposób można zapobiec którejś z tragedii wymienionych w piosence?
- Oczywiście! Zawsze wierzyłam, że Bóg zsyła nas na Ziemię w jakimś konkretnym celu. I każdy, kto podejmuje się rodzicielstwa, powinien jak najlepiej wypełniać swoje zadanie. Nikt nie wie, kim może stać się jego dziecko. Uczucie opuszczenia czy brak miłości może spowodować dziecku w przyszłości nieodwracalne straty, niezależnie w jakim środowisku się ono obraca. Rodzice pełnią ważną rolę w życiu każdego dziecka i nie mogą zmarnować szansy uczynienia z niego kogoś wyjątkowego.
- Niedługo będziemy mogli zobaczyć Cię w thrillerze zatytułowanym "Freddy vs. Jason". Jednak nie uwierzę, że mogła być tam grać zły charakter?
- Ależ nie! (śmiech) Pewnie, że jestem "ta dobra".

Dodatkowe informacje: www.kellyrowland.com

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020