O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 27 Maj 2020 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Wywiady

KELLY ROWLAND - wywiad z artystką - styczeń 2002 r. STRONA: 2

- Wróćmy do płyty - w wielu utworach opowiadasz o tym, jakie cechy powinien posiadać twój wymarzony mężczyzna. Czy aktualnie jesteś zakochana?
- Nie, niestety...
- A nie boisz się, że słuchając twoich nagrań wielu facetów dojdzie do wniosku, że nigdy nie spełnią wszystkich twoich oczekiwań?
- Żaden chłopak nie powinien uważać, że nie zasługuje na jakąś dziewczynę. Niezależnie od tego, kim ona jest. Jeżeli tylko, że ma wystarczającą pewność siebie, wie czego chce i jest prawdziwym myśliwym - a to chyba naturalne dla płci męskiej! (śmiech) - to może mieć każdą kobietę świata. Dlatego nie bójcie się o nie walczyć. One na to naprawdę czekają!
- Czy w dzisiejszym show biznesie jest jakaś kobieta, na której się wzorujesz? Kobieta, której kariera jest dla ciebie wzorem do naśladowania?
- Patti LaBelle (popularna w latach 70. wokalistka soul - przyp. MR) oraz Sade. I jeszcze - mimo że to aktorka, a nie wokalistka - Halle Berry.
- Piosenka "Dillema", którą nagrałaś z Nelly'm wydaje się bardzo lekka, łatwa i przyjemna. Czy w studio również nagrywało się ją tak łatwo?
- Sam proces nagrywania istotnie był bardzo przyjemny i łatwy, ale problem pojawił się jeszcze na długo przed jej nagraniem. Kawałek ten opiera się na samplu utworu Patti LaBelle, która - jak już mówiłam - jest dla mnie prawdziwą gwiazdą. Wiedziałam, że nie mogę dać plamy. Śpiewałam przecież coś, co kiedyś wykonywała właśnie ONA. Ale udało mi się wykonać to tak, że czuć w tym utworze nie tylko Patti, ale mnie samą - co właśnie najbardziej spodobało się samej Patti, kiedy poznałam ją na planie teledysku Nelly'ego. To cudowne uczucie, jeżeli osoba, które śpiewała oryginalnie jakiś utwór umie docenić też twoje wykonanie.

Dodatkowe informacje: www.kellyrowland.com

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020