O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 3 Grudzień 2021 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Wywiady

CELINE DION - wywiad z artystką, marzec 2003 r.. STRONA: 3

- Koncerty w Las Vegas oznaczają dla Ciebie chyba totalna zmianę trybu życia?
- Każdy z koncertów, które zagram w Las Vegas, będę traktować bardzo indywidualnie. Wiele osób pyta mnie: "Jak to, chcesz żyć do Las Vegas i zagrać tam aż sześćset koncertów? Pięć występów w tygodniu?!" Cóż, to wszystko prawda, ale po pierwsze: naprawdę zamierzam ŻYĆ w Las Vegas, a po drugie: każdy koncert rozpatruję oddzielnie, a nie w jako jeden z sześciuset, jakie mam jeszcze zakontraktowane w ciągu trzech lat. Każdego dnia do 4 po południu będę przebywała z synkiem, potem w ciągu pół godziny dotrę do Caesar's Palace, w którym występuję. Następnie make-up i włosy - to prawdziwy luksus, że dziś już nie muszę się sama malować ani czesać - krótka rozgrzewka, rozśpiewanie i o 8.30 wchodzę na scenę. O 10 jest już po wszystkim, dwie minuty później jestem już w drodze do domu. Mój syn jest nocnym markiem, więc w pół do 11 na pewno zdążę jeszcze powiedzieć mu 'dobranoc'. Możecie sobie wyobrazić, że po takim występie znajdę jeszcze czas, żeby pooglądać z mężem telewizję?! Taki plan zajęć będzie chyba dla mnie najlepszym wynagrodzeniem. Nie miałam na to czasu od prawie 20 lat!
- Na pewno przeprowadzka ze spokojnej Kanady w samo centrum szalonego Las Vegas to także nie małe przeżycie?
- Moje życie w Las Vegas na pewno będzie wyjątkowe. Dom - scena, scena - dom... Chociaż nie ma dla mnie chyba znaczenia, jak nazywa się miasto w którym mieszkam. Z każdego miejsca potrafię uczynić swój dom. Dom to przede wszystkim odpowiednia atmosfera, specyficzny klimat i spełnione potrzeby wszystkich jego mieszkańców. Jeżeli mam przy sobie męża, dziecko, rodzinę i przyjaciół, to niezależnie od nazwy miasta, w którym przebywam - jest ono moim domem.
- Czy możesz pokrótce opowiedzieć, jakie niespodzianki czekają na widzów podczas "A New Day.."?
- Podczas występu cofniemy się w czasie. Publiczność na pewno zobaczy jak tańczę, a przynajmniej jak ruszam się w rytm muzyki. Będą zupełnie nowe piosenki, jak również utwory z płyty 'One Heart' czy starsze utwory. O niektórych niespodziankach nie mogę opowiedzieć, bo wtedy przestaną być zaskakujące. Będzie wiele ciekawych wizualizacji, przez co każda piosenka stanie się odrębnym przeżyciem wzrokowo-słuchowym. Na scenie towarzyszyć mi będzie 40 tancerzy, którym mam nadzieję dorównać kroku, bo inaczej zmiotą mnie z niej w mgnieniu oka! Od dwóch lat Franco powtarza też, że specjalnie dla potrzeb całego show nauczy mnie latać i chociaż ludzie różnie reagują na to wyznanie, to na pewno kilka razy wstrzymają oddech z wrażenia. Będzie taniec, śpiew, śmiech i łzy, a nawet latanie - wszystko, co da się przekazać słowami, melodią i emocjami.
- Reżyserem całego show jest Franco Dragone. Jak ci się z nim pracowało?
- Każdy z nas ma w sobie ogień czy niezwykłą energię, ale w większości tkwi ona uśpiona. Często sami nie mamy o niej pojęcia albo nie potrafimy znaleźć dla niej żadnego ujścia. Franco w każdym z nas potrafił wzniecić ten płomień tak, że każdy artysta na scenie dawał z siebie 100% swoich możliwości. To powoduje, że cały show jest czymś wręcz unikalnym. Każda piosenka wznoszona jest tu na najwyższy piedestał, nie ma lepszych i gorszych momentów. Kilka utworów pochodzi z moich pierwszych płyt - można by pomyśleć: 'o nie, znowu one...' - podczas gdy tak naprawdę nigdy dotąd nie odważyłam się wykonać ich na żywo! Czuję się, jak bym znowu grała swój pierwszy koncert.

Na podstawie materiałów promocyjnych Sony Music.

Dodatkowe informacje: www.celinedion.com

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 |
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2021