O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 27 Październik 2021 r. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Wywiady

JENNIFER LOPEZ - wywiad z artystką, listopad 2002 r.. STRONA: 1

- Tytuł twojej nowej płyty "This Is Me... Then" odnosi się do konkretnego okresu w twoim życiu. Opowiedz o nim.
- Zdecydowałam się na taki tytuł bo przecież wszystko, co można znaleźć na moich płytach, opowiada o tym kim i jaka jestem. Wszystko, czym się w danym czasie interesuję, czego słucham, co czuję i lubię ma swoje odzwierciedlenie w piosenkach, które nagrywam. Muzyka jest czymś bardzo intymnym, wiesz co mam na myśli? Jeżeli się jej nie czuje, nie powinno się jej wykonywać. Nagrywając nowy album czułam, że mówi on o mnie w większym stopniu, niż poprzednie. Pomyślałam, że jeżeli dam go do posłuchania swoim dzieciom - powiedzmy - za 20 lat, będę mogła dodać: "taka wtedy byłam". W tym okresie czasu tak właśnie się czułam, takiej muzyki słuchałam i taką chciałam nagrać, w ten sposób wyrażałam samą siebie. To byłam cała ja. Jeżeli wsłuchasz się w słowa na płycie, poznasz historię mojego życia z przeciągu ostatnich miesięcy. To dlatego zdecydowałam się na taki tytuł.
- Jak długo pracowałaś nad tą płytą?
- Okrągły rok. W między czasie wystąpiłam w trzech filmach - zaczęłam w grudniu zeszłego roku od "Gigli". Potem była romantyczna komedia "Maid in Manhattan" i ostatnio nowy film "Jersey Girl". Nie zamierzałam wydawać w tym roku płyty, po prostu nagle okazało się, że mam wystarczająco materiału i ciągle jeszcze w mojej głowie kłębią się nowe pomysły. Kiedy miałam zdjęcia w Nowym Jorku spotkałam się ze swoim producentem Cory'm Rooney'em, który powiedział: "Wiesz co? Może zacznę już powoli nagrywać ten materiał." Nagle zaczął coraz częściej przychodzi do mnie na plan, odwiedza mnie po zdjęciach i tak krok po kroku przygotowywaliśmy nowe piosenki. Zanim się zorientowaliśmy, mieliśmy już gotowa całą płytę! To nieprawdopodobne, ale prawdziwe.
- Rozumiem, że byłaś zajęta kręceniem filmów. Czyli pisanie piosenek z hobby nagle przerodziło się w kolejną pracę po godzinach?
- W momencie, kiedy tyle dzieje się w moim życiu, jako artystka wciąż poszukuję ujścia dla swoich emocji i wrażeń. I znajduję je w pisaniu piosenek. Podczas gdy w filmach gram postacie o zupełnie różnych charakterach, to chociaż płyty pokazują mnie taką, jaka naprawdę jestem.
- Jak ci się pracuje z Cory'm Rooney'em?
- Cory jest ze mną od początku - pierwsza piosenka, jaką nagrałam, była właśnie jego autorstwa i nazywała się "Talk About Us". Od tego czasu towarzyszy mi przy nagrywaniu każdego kolejnego albumu. Jest w nim coś wyjątkowego. Pracowałam już z wieloma producentami - przy każdej płycie staram się korzystać z pomocy różnych osób - ale między mnie i Cory'ego zawsze łączyć będzie jakaś szczególna więź. Jest taką osobą, która potrafi dokończyć każdą moją myśl. Zdaje się wiedzieć wszystko, co chcę powiedzieć, co czuję i co robię i muszę powiedzieć, że ja również znam go tak dobrze. Kiedy siadamy do pracy nad płytą, wytwarza się między nami jakaś wyjątkowa chemia. Oboje mamy też bardzo zbliżone gusta. Kied puszcza mi coś, nad czym pracował, zawsze powtarza: "wiedziałem, ze ci się spodoba!" i to prawda. Rozumiemy się bez słów a jest to wymarzona sytuacja na linii artysta - producent.

Dodatkowe informacje: Galeria zdjęć Jennifer Lopez

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2021