O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 27 Październik 2021 r. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Wywiady

EVANESCENCE - wywiad z Benem Moody'm, założycielem i gitarzystą zespołu. STRONA: 1

- Wasz utwór "Bring Me to Life" można znaleźć na ścieżce dźwiękowej do filmu 'Daredevil'. Czy w takim razie powstał on specjalnie na potrzeby tego filmu?
- Nie, dla potrzeb filmu tylko nieznacznie zmieniony. Kiedy wytwórnia Electra, wydawca soundtracku do 'Daredevil' poprosiła nas, by w refrenie zabrzmiał też jakiś męski głos, wróciliśmy do studia i dodaliśmy partię wokalu Paula McCoya, na co dzień wokalisty formacji 12 Stones.
- Czy to, że wasza piosenka została również wybrana do promowania tej płyty, było dla was dużym zaskoczeniem?
- Tak, bardzo nam to schlebiło. Rzadko zdarza się, żeby mało znany zespół promował swoja piosenkę jakąś hollywoodzką super-produkcję. Byliśmy zaskoczeni, ale i uradowani, bo zawsze interesowało nas nagrywanie muzykę do filmów.
- Podobno twoim wielkim idolem jest kompozytor filmowy Danny Elfman. Czy marzyło się wam stworzenie właśnie takiej muzyki, jak choćby temat główny z "Batmana" czy "Planety Małp"?
- Tak, razem z Amy (Lee, wokalistką Evanescence - przyp. MR) bardzo chcielibyśmy móc kiedyś stworzyć coś tak wielkiego. Podobnie jak móc kiedyś pracować z Danny'm nad którymś z naszych utworów.
- Jaka muzyka filmowa wydaje się wam ciekawsza - ta nagrana z orkiestrą, czy składająca się z utworów poszczególnych wykonawców?
- Szczerze powiem, że bardziej kusząca byłaby ta druga propozycja, podczas której mógłbym pisać i produkować utwory dla innych wykonawców, jak choćby na ścieżce dźwiękowej do "Queen Of The Damned", autorstwa wokalisty Korna - Jonathana Davisa.
- Mimo że jesteście zespołem rockowym, na waszej płycie bardzo często słychać smyki, czy nawet całą orkiestrę symfoniczną. Jakie to uczucie dla rockmana: słyszeć swoją kompozycję w wykonaniu całej orkiestry?
- Chwile takie pamięta się do końca życia. To było moim marzeniem od dawna i nawet 6 lat temu, kiedy zakładaliśmy zespół planowałem, że kiedyś wszystkie swoje utwory przearanżuję i nagram jeszcze raz z pomocą orkiestry.

Dodatkowe informacje: Galeria zdjęć Evanescence

| 1 | 2 | 3 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2021