O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 19 Luty 2020 r. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Wywiady

DESTINY'S CHILD - wywiad z zespołem - listopad 2004 r.. STRONA: 3

- Czy macie jakieś szczególnie ulubione piosenki na albumie?
K: Love. Kocham Love. Love jest przepiękna. Utwór napisał Erron Williams, brat Michelle. Jest bardzo utalentowany. Love jest niesamowitym utworem. Pamiętam, że gdy go pisałyśmy, zaczynał się bardzo prosto i nagle stał się taki piękny.
Cater 2 U jest równie dobrą piosenką. Powstawała w bardzo interesujący sposób. Beyonce, kolejny raz zaskoczyła wszystkich swoją kreatywnością. Miała milion myśli na sekundę. W końcu udało nam się zapisać to wszystko w jedną całość. Wyszło naprawdę świetnie.
M: Free jest moją faworytką. To piosenka, która nie pozwala Ci drugi raz popełnić tego samego błędu. Zdajesz sobie sprawę z tego, że śpiewasz ją z jakiegoś powodu. Jesteś wolna, udało Ci się wydostać z pewnego związku i czujesz się wspaniale.
- Czy miałyście okazje widywać się w czasie, gdy poświęcałyście się solowym karierom?
B: Wszystkie byłyśmy na premierach naszych filmów, imprezach z okazji wydania albumu czy podpisywaniach płyt, kiedy tylko miałyśmy okazję. Było to dość trudne, ponieważ każda z nas była w innym mieście, grała swoją własną trasę, ale zawsze udawało nam się być na naszych koncertach. Pamiętam, jak poszłam na musical Aida, by zobaczyć w nim Michelle... i dosłownie rozpłakałam się jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Kiedy Michelle wychodziła na scenę... ona naprawdę była Aidą! Jestem wielka fanką tego musicalu i nagle Michelle gra w nim główną rolę! To było niesamowite! Jestem z niej taka dumna. Kiedy w Nowym Jorku przygotowała się do tej roli, cały czas starałam się być przy niej. Pamiętam, jak mówiła mi, że musi nauczyć się na pamięć mnóstwa dialogów. Przez pierwsze dni była strasznie sfrustrowana i powtarzała w kółko: "Jak ja to zrobię?". I nagle któregoś dnia słyszę: "Znam już całą swoją partię!" To było niesamowite. Nie wiem, jak ona to robi! Ja wciąż zapominam słów do naszych piosenek.
- Czy widziałyście filmy, w których grałyście? (Kelly wystąpiła w horrorze Jason vs. Freddie, Beyonce zagrała w komedii Austin Powers in Goldmember)
M: Byłyśmy zszokowane!!
K: Grałam tak, jak wtedy, gdy miałyśmy 14-15 lat i bawiłyśmy się w aktorki.
B: Nie widziałam filmu z Kelly, bo wydawał się zbyt przerażający. Nie mogę oglądać takich filmów. Pamiętam jednak, jak opowiadała, że bała się, gdy musiała biec przez las po ciemku, a na dodatek padał deszcz. A poza tym, film zajął w rankingach tylko 'pierwsze' miejsce...
K: Goldmember... też był tylko pierwszy, halo! To świetne uczucie i jestem dumna z nas wszystkich. Każda z nas może pochwalić się teraz wspaniałymi doświadczeniami.
- Co sądzicie o solowym sukcesie Beyonce?
K: Byłam z niej taka dumna, szczególnie z Me, Myself And I i Dangerously In Love, ale z Baby Boy już nie... Żartuję, wszystko co zrobiła było świetne! Niesamowite jest to, że widzisz ile ta dziewczyna osiągnęła dzięki samodyscyplinie i wewnętrznej motywacji. Obserwując ją, staram się uczyć od niej tego samego.
- Kelly współpracowała z Nelly'm, Beyonce z Jay-Z. Czy jest jakiś artysta, z którym chciałybyście jeszcze współpracować?
B: Chciałybyśmy nagrać piosenkę z grupą Coldplay albo ze Stevie Wonderem. Obecnie pracujemy nad pewnym utworem, na który chcemy zaprosić wszystkich, których muzykę kochamy. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
- Jakie macie plany na przyszłość?
B: Chciałybyśmy nagrać album, który pokochają wszyscy.
B: No i mamy też trasę koncertową "Destiny Fulfilled... and lovin' it". Zaczynamy od Europy i Japonii, potem wracamy do Ameryki. W planach jest już 75 koncertów, być może będzie ich 90, albo i więcej. Będziemy więc koncertowały przez długi czas, a potem... myślę, że znowu nadejdzie czas Kelly, Michelle i Beyonce.
M: Zamierzamy się nieźle zmęczyć!

Na podstawie materiałów promocyjnych Sony Music.

Dodatkowe informacje: www.destinyschild.com

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 |
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020