O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 19 Luty 2020 r. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Wywiady

DESTINY'S CHILD - wywiad z zespołem - listopad 2004 r.. STRONA: 2

- Destiny Fulfilled jest bardzo kobiecym albumem. Co ciekawego może znaleźć na nim mężczyzna?
B: Faceci też będą usatysfakcjonowani, w szczególności piosenkami Cater 2 U i Love. Jest też masa innych utworów, które napisałyśmy z facetami. Np. z Seanem Garretem, wspaniałym tekściarzem, który nadał również odrobinę męskiej perspektywy całemu albumowi. Warto zwrócić uwagę, że bity na albumie są o wiele cięższe. Niektóre z tych piosenek mogłyby posłużyć hip-hopowym artystom jako podkład. Pozwoliłam więc kilku facetom przesłuchać naszego albumu i reakcje były bardzo pozytywne. Kolejną sprawą jest fakt, że album spodobał się zarówno młodszym jak i starszym słuchaczom. Moja mama i jej przyjaciółki były bardzo zdziwione i pytały "skąd wy to wszystkie wiecie?". To niesamowite jak wielu ludzi jest w stanie połączyć ta płyta.
M: Chociażby piosenka Free. Wydaje się, że opowiadamy o kobiecie, która jest dobra i uczynna dla mężczyzny. Jednak ta historia może mieć też zupełnie odwrotny bieg. Są przecież faceci, którzy są wspaniali dla swoich kobiet, a to właśnie one się nimi bawią. I wtedy on staje się osobą, która mówi sobie "muszę się od niej uwolnić".
- Jak się czujecie podczas śpiewania Lose My Breath?
B: Lose My Breath jest jednym z tych kawałków, przy którym po prostu musisz tańczyć i nic na to nie poradzisz. Nawet kiedy jesteśmy zmęczone czy zdenerwowane i zaczynamy go słuchać, czujemy taką energię, że jesteśmy w stanie przezwyciężyć każdy problem. Podczas występu często trudno nam złapać oddech, ponieważ piosenka jest tak szybka i energetyczna!
- Porozmawiajmy o teledysku do Lose My Breath
M: Reżyserem teledysku jest Mark Klasfeld. To świetny teledysk, jeszcze nigdy takiego nie nakręciłyśmy... Tańczymy same ze sobą! Klip ukazuje jakby trzy różne oblicza Destiny's Child. Są bardziej uliczne Destiny's Child, które nazwałyśmy Othan. Po nich przychodzi kolej na facetów, którzy dla nas tańczą. Potem na plan wkraczają słodkie, ułożone Destiny's Child, które nazwałyśmy Aisha. I na samym końcu pojawiają się bardziej dzikie Destiny's Child. Jeśli chodzi o taniec: powstały trzy zupełnie różne układy choreograficzne, których musiałyśmy się nauczyć i dopasować do siebie nawzajem. Najtrudniejsze było chyba to, że musiałyśmy tańczyć tak, jakby jedne Destiny's Child stały naprzeciw drugich. Nie możemy doczekać się efektu końcowego teledysku, gdyż na razie jest on wciąż w trakcie montażu. Widziałyśmy tylko 30-sto sekundowy urywek.
K: Mark Klasfeld był po prostu cudowny. Podczas kręcenia teledysku Beyonce zerwała sobie ścięgna, ale wciąż starała się zachować uśmiech na twarzy, pytając: "OK, co dalej?". Na całe szczęście wszystko wyszło świetnie. Mark dokładnie wiedział, czego chce. Pracowałyśmy z nim pierwszy raz, a na planie teledysku bawiłyśmy się doskonale.
- Lubicie kręcić teledyski?
B: Uwielbiam pracować nad ich efektem końcowym. W teledysku do Me, Myself And I wszystko działo się od końca. Na początku bardzo chciałam, pojawić się w klipie w trzech osobach. Chciałam tego tak bardzo... że nic z tego nie wyszło. Uwielbiam jednak techniczną stronę tworzenia klipów. Zawsze, gdy kręcimy coś nowego zadaję miliony pytań. Wiem, że denerwuje tym wszystkich, ale jestem tym po prostu zafascynowana. Prawdę mówiąc chciałabym bardzo sama nakręcić jakiś teledysk.
- Jaka jest wasza definicja słowa żołnierz?
B: Żołnierz to ktoś, kto zawsze wstawi się za tobą. Ktoś, kto jest dla ciebie oparciem zarówno emocjonalnym jak i fizycznym. Ktoś, przy kim możesz czuć się bezpiecznie, bo wiesz że Cię obroni. Ktoś, kto nie da sobie dmuchać w kaszę, a zarazem jest godny zaufania.
- Opowiedzcie trochę o teledysku do Soldier.
B: Jego reżyserem jest Ray Kay, protegowany Marka Klasfelda
B: Zdecydowałyśmy się na czarno-biały teledysk. Chciałyśmy by był bardziej surowy. W teledysku występuje wielu żołnierzy. Najtrudniejszą rzeczą okazał się casting, ponieważ opowiadamy o trzech różnych regionach: północy, południu i wschodzie. Trudno było znaleźć odpowiednich przedstawicieli tych regionów w Los Angeles. W końcu jednak udało się. Teledysk nie ma konkretnej fabuły, jest jednak bardzo hip-hopowy. Prawdę mówiąc Soldier jest chyba najbardziej hip-hopowym klipem, jaki nagrałyśmy.

Dodatkowe informacje: www.destinyschild.com

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020