O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 30 Październik 2020 r. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana

Wywiady

Wywiad z Lemarem - kwiecień 2005 . STRONA: 2

Polscy fani pokochali "If There's Any Justice”. A jak byś opisał cały album ”Time To Grow”?
Jest zdecydowanie bardziej soulowy niż debiutancki "Dedicated”, w utworach poruszam wiele różnych tematów...
Czyli, że debiut był bardziej r'n'b, a Time To Grow jest bardziej oldschoolowy?
Tak, ale na Time To Grow też znajdziesz przecież inspiracje muzyką r'n'b. Jak słusznie zauważyłeś - na najnowszym albumie jest więcej starych instrumentów, pracowałem przy nim z naprawdę wielkimi nazwiskami jak: Brian McKnight, Soulpower, Fitzgerald Scott i Brian Rawling. Dałem z siebie naprawdę wszystko i jestem pewien, że w pełni wykorzystałem swoje zdolności i pasję. Nagraliśmy ogromną ilość utworów by ostatecznie wybrać trzynaście, które znalazły się na albumie. To ważne by nagrywać jak najwięcej - potem jesteś pewien, że utwory, które trafiają na album, są naprawdę najlepsze.
Tytuł twojego najnowszego krążka to "Time To Grow" ("Czas dorosnąć"). To znaczy, że Twój debiutancki album "Dedicated" uważasz za trochę niedojrzały?
Mój pierwszy album odzwierciedla dokładnie to, jaki byłem nagrywając go. To w 100% ja z tamtego okresu. Nawet teraz gdy go słucham - myślę sobie: kawał dobrej roboty. Jeśli chcesz istnieć w biznesie muzycznym, jeśli chcesz się rozwijać nie możesz stać w miejscu. Musisz przejść na następny poziom, musisz dorosnąć. I włąśnie na "Time To Grow" to zrobiłem: jako artysta, jako wykonawca, jako autor tekstów.
Miałeś już szansę sprawdzić jak fani reagują na nie na żywo?
Ostatnio grałem pięć utworów na żywo w MTV - reakcja fanów mówiła sama za siebie. Równie gorący jest odbiór na trasie promującej, którą zacząłem w kwietniu. To sprawia, że wierzę w to co robię. Trochę się obawiałem jak ludzie przyjmą nowe piosenki. Gdy dowiedziałem się, że bilety na koncerty są wyprzedane trochę się uspokoiłem (śmiech).
Czym dla Ciebie jest sukces? Czujesz, że go osiągnąłeś zarówno na scenie i w życiu prywatnym?
Zdecydowanie - teraz mogę tak o sobie powiedzieć. Każdego roku stawiam sobie jakieś cele i staram się konsekwentnie do nich zmierzać. Te, które postawiłem sobie rok temu - póki co - osiągam. Nagrałem drugi album, pracowałem nad nim z ludźmi, z którymi zawsze chciałem go zrobić, byłem nominowany i otrzymałem wiele nagród. Trzymaj więc kciuki, bo wszystko idzie świetnie.
Na koniec zapytam znowu o kobietę. (Lemar unosi lewą brew) Do tej pory nie umilkły komentarze po twoim fenomenalnym występie podczas tegorocznego rozdania Brit Awards gdzie wykonałeś z Jamelią utwór: "Addicted To Love"...
Moim marzeniem było z nią zaśpiewać. Ma wielki talent, jest piękna, seksowna. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Przygotowanie tej piosenki zajęło nam tydzień, świetnie się przy tym bawiliśmy. Wspólny występ udowodnił tylko, że było warto.

Rozmawiał: Sebastian Kustra / Sony BMG Music Polska

Dodatkowe informacje: SONY BMG ME

<< Poprzednia strona | 1 | 2 |
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020