O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 18 Sierpień 2019 r. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Co nowego?

Usher - Confessions

Jeśli R&B jest dzisiejszym POPem, to z pewnością Usher jest prawdziwą gwiazdą muzyki POP. Usher jest piosenkarzem, tancerzem i aktorem. Podstawą jego muzyki jest R&B, ale nie ogranicza się do tego gatunku. Jest wszechstronnie utalentowanym artystą. Dziewczyny go pragną, faceci chcą być tacy jak on, co sprawia, że jest jedną z najchętniej oglądanych gwiazd dzisiejszej muzyki.
"Confessions" jest czwartym albumem tego wykonawcy - po widocznym sukcesie "8701", który zapoczątkował jego karierę na poziomie gwiazdy - prawdziwy sukces.
Z każdym albumem Usher próbuje poprawiać samego siebie. Z niewiarygodnym sukcesem ostatniego krążka osiągnął poziom, na którym powinien się znaleźć jako wykonawca i wokalista. Zdał sobie sprawę, że w jakiś sposób jego rozwój artystyczny był ograniczony. W "Confessions" Usher nie zatrzymuje się, nie ogląda za siebie i pozwala zabłysnąć swojej prawdziwej osobowości. W wieku 25 lat, jako młody mężczyzna, nie boi się szczerości ani mówienia o sprawach dotyczących uczuć.
W "Confessions" ukazuje nowy poziom twórczej i wokalnej dojrzałości. Album ten zawiera kilka utworów, których współautorem jest Usher. Tytułowy utwór prezentuje szczerość, którą ten bardzo utalentowany wykonawca wnosi do swojej twórczości. Jest na niej 'Truth hurts' (napisana i wyprodukowana przez Jimmy Jam i Terry Lewis). 'Burn' jest pięknym wolnym kawałkiem, pod którym Usher się podpisuje - kawałek łamiący serce. Jednakże żaden album nie byłby kompletny bez jednego lub dwóch totalnie odjazdowych utworów, a 'Yeah' (w którym wzięli udział Jil Jon i Ludacris) pasuje jak ulał. Usher zapewnił sobie miejsce jako jeden z najbardziej wziętych artystów z wieloma pierwszorzędnym kawałkami na ostatnich czterech albumach. Confessions jest kolejnym etapem w karierze Ushera Raymonda.
Nie ważne, czy chodzi o żartobliwy 'Yeah', czy poważny 'Burn' możemy być pewni, że album ten znajdzie się na szczycie list przebojów.
Jeśli naśladownictwo jest największym wyrazem uznania, to Usher może skakać z radości. W ciągu ostatnich trzech lat mogliśmy obserwować wielu młodych artystów, jak Justin Timberlake, którzy swój image wzorują na muzyce i tańcu Ushera.
Teraz nadszedł czas na ich detronizację i pokazanie światu, kto jest prawdziwą supergwiazdą.
W 1997 roku wydał swój drugi album - 'My way', który sprzedano w ponad 5 milionach egzemoplarzy na całym świecie. Pracując z Babyface i Teddy Riley i Jermaine Dupri, dojrzałość wokalna Ushera i prawdziwy talent zostały błyskawicznie ujawnione poprzez jego udział w tworzeniu 6 z 9 piosenek, w tym 2 wielkich hitów "You Make, Me Wanna" i "Nice and Slow."
Album ten pozwolił mu zaistnieć jako najgorętszej gwieździe R&B.
Usher powrócił z trzecim albumem 8701 w lipcu 2001, w którym zaprezentował sie jako idol nastolatków i prawdziwy artysta R&B/POP podziwiany za niesamowite umiejętności wokalne i talent. Album odkrył nowy poziom tworczości, dojrzałości i wkład Ushera jako producenta (wspólnie z L. A. Reid, Kenneth "Babyface" Edmonds & Jermaine Dupri). 8701 jak do tej pory jest największym sukcesem Ushera - sprzedano ponad 6 mln płyt.
Mówi się, że wraz z wydaniem Confessions Usher stanie się jedną z najwiekszych młodych gwiazd swojego pokolenia. Usher powrócił do studia z Jimmy Jam i Terry Lewis, Jermaine Dupri i Rich Harrison (producentem "Crazy In Love "Beyonce / Jay - Z). Pierwszy singiel "Yeah" promuje Ludacris i Lil' John, którzy użyczyli talentu wokalnego i umiejętności menadżerskich i stworzyli US SMASH. W "Confessions" głos Ushera osiąga nowe poziomy, zabiera nas w podróż po przeszłości obejmując wydarzenia ostatnich 3 lat jego życia. Każdy utwór jest odzwierciedleniem jego osobistego rozwoju i doświadczeń w związkach od czasu 8701
W całej swojej karierze Usher pozostał wierny swojej wizji jako artysty. Wśród tak wielu piosenkarzy, którzy nieustannie próbują nadążyć za zmieniającymi się upodobaniami kultury młodzieżowej Usher jest jednym z niewielu, którzy pozostali wierni swoim ideałom. Wynikiem tego jest jego rosnący sukces. Album ten wyraźnie utrwalił Ushera, po prostu, jako jednego z największych muzycznych artystów. Usher jest nie tylko artystą R&B- jest szeroko utalentowaną supergwiazdą. Kiedy śpiewa, tańczy lub gra. Pnie się coraz wyżej stając się najchętniej oglądaną gwiazdą.

Tracklista:
Intro
Yeah!
Throwback
Confessions
Confessions, Pt. 2
Burn
Caught Up
Superstar (Interlude)
Superstar
Truth Hurts
Simple Things
Bad Girl
That's What It's Made For
Can U Handle It?
Do It to Me
Take Your Hand
Follow Me.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: BMG Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 17.04.2004

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019