O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 5 Czerwiec 2020 r. Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Co nowego?

Peter Malick Group / Norah Jones - New York City

New York City, nowa płyta The Peter Malick Group z udziałem Norah Jones, zapowiada się, jako jedno z najbardziej ekscytujących wydawnictw tego roku. Płyta przedstawia sześć wyśmienitych nowych utworów, które zostały nagrane i wyprodukowane przez Peter'a Malick'a, a śpiewa w nich Norah Jones. Te nagrania - które zostały wcześniej zarejestrowane w studio nagraniowym w Bostonie, latem 2000 roku, z udziałem kilku nie związanych z żadną wytwórnią muzyków, grających dla Malick'a - zaczęły ostatnio budzić zainteresowanie dojrzałych fanów muzyki.
Latem 2000 roku Peter Malick, szanowany wokalista, kompozytor i gitarzysta bluesowy, wszedł do małego klubu na nowojorskim Lower East i usłyszał Norah Jones, wówczas 21-letnią, nieznaną wokalistkę. Przez kilka następnych miesięcy dwójka artystów zaprzyjaźniła się i połączyła muzyczną wrażliwość, co najpierw zaowocowało wspólną trasą koncertową po klubach bluesowych Nowej Anglii, a potem sesją nagraniową w Bostonie, której efektem jest ten, budzący szacunek, zestaw nagrań.
Utwór tytułowy, "New York City,' napisany przez Peter'a Malick'a, nadaje ton całej płycie i znakomicie współgra z trzema innymi nowymi kompozycjami Malick'a, a także z coverami: Boba Dylana ('Heart of Mine') oraz 'All Your Love' Magic Sam'a (Maghett'a), standardem bluesa chicagowskiego. Płyta została wyprodukowana przez Malick'a, a kierownikiem produkcji był laureat nagrody Grammy Award, Hugh Fordin.
Malick, jak każdy inny artysta, dalej szuka określenia, które najlepiej pasowałaby do jego muzyki, 'Norah Jones, moja przyjaciółka, to teraz NORAH JONES, ale w ogóle się nie zmieniła" śmieje się Malick. 'Przeciwnie, ta płyta daje zupełnie nowe znaczenie (pogląd?), ponieważ nagrałem Norę w bardziej niewinnym okresie jej artystycznej kariery. Norah to jest Norah, tylko lepsza!"
Muzyczny rodowód Malick'a czyni z niego wyjątkowo kompetentną osobę do wygłaszania takich oświadczeń. W czasie swojej kariery nagraniowej grał z całą plejadą uznanych wykonawców, takich jak: Muddy Waters, John Lee Hooker, Earl Hooker, Johnny Young, Otis Spann oraz Bib Mama Thornton. Obecnie można spotkać The Peter Malick Group w wielu najlepszych klubach bluesowych na obu wybrzeżach.

Tracklista:
1 New York City
2 Strange Transmissions
3 Deceptively Yours
4 All Your Love
5 Heart Of Mine
6 Things You Don't Have To Do
7 New York City (Radio Edit).

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 08.12.2003

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020