O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 12 Grudzień 2019 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Co nowego?

Atomic Kitten - Ladies Night

Oto wróciły! Najlepszy żeński zespół Wielkiej Brytanii - Atomic Kitten rozgrzeje tej zimy atmosferę swoją nową płytą "Ladies Night". To żywiołowe trio zawsze gwarantuje prawdziwą rozrywkę, emocje i niezapomniane przeżycia. "Ladies Night" po raz kolejny to potwierdza.
woim debiucie w 1999 roku zespół Atomic Kitten szybko podbił serca całego niemalże narodu. Silna osobowość tworzących zespół dziewcząt i ich umiłowanie dobrej zabawy doskonale komponowały się z muzyką... Idealne składniki popu! Na "Ladies Night" atmosfera jest ciągle gorąca.
ies Night" to klasyczny album pop składający się z 15 łatwo wpadających w ucho kompozycji. Są tu bity disco, epickie ballady, energetyczne groovy R'n'B, zabójcze melodie. "Ladies Night" rozpoczyna się nową, niezwykle dynamiczną wersją utworu "Ladies Night" Kool & The Gang, który brzmi tak, jakby od samego początku był pisany właśnie z myślą o dziewczynach. Impreza już się kręci, a kolejne 14 utworów na pewno was nie rozczaruje. Płyta zawiera przebój "Be With You" (drugi z kolei), który już teraz jest poważnym faworytem wśród fanów Atomic Kitten. Z "Ladies Night" pochodzi również najnowszy singiel dziewczyn - "If You Come To Me", który obecnie szybko pnie się w górę na listach radiowych w Wielkiej Brytanii i Europie.
cz współpracy z najlepszymi kompozytorami i autorami tekstów, takimi jak Gary Barlow, Elliot Kennedy, Steve Robson, Rob Davies, Richard 'Biff' Stannard i Rick Nowels, dziewczyny pilnie pracowały nad własnymi kompozycjami. Wyniki powinny zaskoczyć nawet najbardziej zagorzałych krytyków! Jenny nadaje płycie ostrzejszy ton na "Don't Go Breaking My Heart", które napisała razem ze swoim chłopakiem, DJ-em Domem Thrupp. Liz ukazuje nową twarz zespołu wraz z piękną, niezwykle osobistą balladą na fortepian "Someone Like Me", która zamyka całą płytę i którą można by porównać do Tori Amos. Natasha dzieli się swoją miłością do disco i Motown na "Somebody Like You", które z pewnością zapełni parkiety w całej Wielkiej Brytanii.
Cztery lata po debiucie te utalentowane wokalistki i autorki piosenek zdobyły sobie rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Zapomnijcie o idolach na pięć minut kreowanych przez telewizyjne reality-show. Atomic Kitten są prawdziwe i udowodniły, że wiedzą, jak przetrwać na scenie.
Kariera Kociaków nabiera tempa. Jak dotąd dziewczyny sprzedały na całym świecie 3 miliony płyt, a w czasach spadku poziomu sprzedaży singli sprzedały ich rekordową liczbę - 5,2 miliona kopii, bijąc na głowę konkurencję. Ostatnio wyprzedały wszystkie bilety na swoją wielką trasę koncertową. Są pierwszym żeńskim zespołem od czasów Spice Girls, któremu udało się to osiągnąć.

Tracklista: Ladies Night
Be With You
Don't Go Breaking My Heart
If You Come To Me
Believer
Everything Goes Around
Somebody Like You
Nothing In The World
Always Be My Baby
I Won't Be There
Never Get Over You
Don't You Know
Loving You
Don't Let me Down
Someone Like Me .

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Pomaton EMI.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 09.11.2003

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019