O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 5 Czerwiec 2020 r. Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Co nowego?

Guano Apes - Live

Od "Niesfornych przedszkolaków" przez "Sensacyjnych debiutantów" po jeden z najbardziej znanych obecnie Niemieckich zespołów - od samego początku ich kariery GUANO APES o zespole mówi się w samych superlatywach.
"Proud Like A God" (wydany w 1997 r) nadal dzierży tytuł: "Najlepiej sprzedający się anglojęzyczny album niemieckiego zespołu". Czwórka z Goettingen obsypana została złotymi i platynowymi wyróżnieniami w praktycznie całej Europie (także w Polsce!).Podobny 'los' spotkał kolejne albumy zespołu "Don't Give Me Names" oraz ostatnio wydany "Walking On A Thin Line" w dzień premiery trafiły na 1 miejsca niemieckiej listy przebojów - "album charts".
Ważnym czynnikiem pomagającym zespołowi w zdobywaniu kolejnych dowodów sympatii mediów oraz fanów, jest szeroko panująca opinia, iż Guano Apes to zespół, który naprawdę cieżko pracuje na swój sukces, a dowodem ich profesjonalizmu oraz uwielbienia fanów są zawsze wyprzedane trasy koncertowe, uważane za prawdziwą esencje rockowego grania!
Stałe i wyczerpujące klubowe występy, koncerty na festiwalach i w dużych salach nie tylko przywiązały do zespołu liczne grono fanów, ale także prowadziły do ciągłego muzycznetgo rozwoju zespołu. Najlepszym tego dowodem jest właśnie ukazująca się płyta "LIVE"- album zawierający ponad 70 minut prawdziwego rocka, zestaw największych przebojów oraz przejmujących ballad w wykonaniu Guano Apes. Ostatnią trasę koncertową Guano Apes obejrzało ponad 50.000 zachwyconych fanów!
Album "LIVE" został nagrany w hali "Palladium" w niemieckiej Kolonii, 2 maja bieżącego roku. Na krążku znalazły się wszystkie, sztandardowe hity GA: "Lords Of The Boards", "Big In Japan", "Open Your Eyes", "You Can't Stop Me", wspomniane już nastrojowe, rockowe ballady jak: "Pretty In Scarlet", "Living In A Lie" czy też aktualny singiel-"Quietly". Nie zabrakło też zwariowanych numerów funky, a wśród nich "Dodel Up" i "Dick".
Z ograniczeń czasowych, jakie narzuca płyta kompaktowa, na krążku znaleźć się mogła tylko lwia część programu koncertowego. Brakujące numery posłuchać i obejrzeć można będzie na specjalnej płycie DVD dodanej do wydawnictwa "LIVE", zawierającej zapis całego nagranego 2 maja w hali "Palladium" koncertu niemieckich rockmanów.
Posiadacze płyty "LIVE" bedą z pewnośćia pozytywnie zaskoczeni, słysząc swoje ulubione hity GA w całkiem nowych, koncertowych wersjach. Zabieg ten świadczy o ciągłym dojrzewaniu i ewolucji piosenek.
Koncerty zespołu GUANO APES to jedno z bardziej eksytujących przeżyc, jakich fani mogą doznać na żywo, a płyta "LIVE" jest tylko na to niepodważalnym dowodem!

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: BMG Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 22.10.2003

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020