O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 2 Czerwiec 2020 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Co nowego?

Tosca i Herbert

Sztandardowe tytuły wytwórni K7: Tosca "Dehli 9", oraz dwie pozycje Herberta "Bodily Functions oraz "Around The House". Już od 11 sierpnia dostępne w naszym kraju również na płytach vinylowych!
TOSCA - DEHLI9 (wydawnictwo czteropłytowe)
"Calość idealnie kojąca jako preludium do snu pełnego zadziwiających odniesień. Kombinacja zmysłowej delikatności i głębokiej wrażliwości z mocnymi, wyrafinowanymi beatami..." Tak trafnie o nowej płycie TOSCI napisał magazyn LAIF. Prawie dwa lata zajęło przygotowanie nowego dwupłytowego albumu TOSCI. Warto jednak było czekać! Na "Dehli 9" dwójka znakomitych austriackich producentów i muzyków: Richard Dorfmeister (znany ze słynnego duetu Kruder&Dorfmeister) i Rupert Huber prezentują nastrojowe downtempo (miejscami odrobinę przyspieszające), z dubowymi wstawkami i prawdziwie lirycznymi momentami. Mniej tym razem samplowania, a za to sporo fragmentów z "żywymi" instrumentami. Jak zwykle w warstwie wokalnej wspierają TOSCĘ licznie zaproszeni goście: m.in. znana z płyty SUZUKI Anna Clementi, Earl Zinger , MC Tweed czy wiedeński super MC Sugar B.
HERBERT - BODILY FUNCTIONS (wydawnictwo dwupłytowe)
Najsłynniejsza płyta w dorobku pierwszej postaci micro-house'u i zarazem najważniejszego artysty wytwórni K7. W wielu podsumowaniach muzycznych album Bodily Function zyskał miano najlepszej płyty 2001 roku. Matthew Herbert nagrywający pod rozmaitymi pseudonimami - Herbert, Dr. Rockit, Radioboy czy Wishmountain, to ciągły innowator w dziedzinie muzyki electro-akustycznej. Bodily Functions to płyta, którą bezapelacyjnie powienien mieć każdy DJ!
HERBERT - AROUND THE HOUSE (wydawnictwo dwupłytowe)
Muzyka klubowa. Reedycja znakomitego albumu z 1998, jednego z najważniejszych obecnie i najbardziej rozchwytywanych producentów muzyki elektronicznej. "Around The House" jest prekursorem znakomitej płyty "Bodily Functions" uznanej w wielu podsumowaniach za najlepszy album roku 2001. Od tej pory Herbert jest stale obecny na prawie wszystkich chilloutowo-tanecznych składankach. "Around The House" to świetna propozycja zarówno na klubowe parkiety jaki i domowe miękkie kanapy.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: BMG Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 07.08.2003

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020