O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 26 Maj 2020 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Co nowego?

Chaos Engine Research! - The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence

Mighty Music/Target Group - główny wydawca płyty "The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence" - To jedna z największych wytwórni płytowych w Skandynawii, która może poszczycić się współpracą z artystami takimi, jak Björk, Iggy Pop, Sinead O'Connor czy Whitesnake. Mighty Music/Target Grop zapewnia wydanie albumu grupy Chaos Engine Research również w wytwórniach: Border (Szwecja), Indie (Norwegia), Supersounds (Finlandia), Plastic Head (Wielka Brytania), Soundworks/Season of Mist (Francja), Soulfood (Niemcy, Austria, Szwajcaria), Audioglobe (Włochy), Soundforge (Grecja), Mastertrax (Hiszpania), Recital/Fiomusica (Portugalia), Metal Mind (Polska) oraz MVD (Stany Zjednoczone).
Zespół zadbał także o Wschód. Wydawcą albumu na terenach wschodnich (Ukraina, Litwa, Łotwa, Białoruś i Rosja) jest wytwórnia Metal Scrap Records. Płyta dostępna będzie również w formie cyfrowej za pośrednictwem serwisów takich jak iTunes, Wimp i Spotify.
- Przez długi czas poszukiwałem wytwórni, która byłaby w stanie pomóc nam w dotarciu do jak największej liczby słuchaczy - mówi Marcin Grobelak, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów w zespole Chaos Engine Research - Cieszę się bardzo, że udało nam się podpisać umowy z Mighty Music, Target Group i Metal Scrap Records, bo dzięki temu nasza płyta będzie dostępna w wielu miejscach na świecie. Rozmawialiśmy z przedstawicielami wielu wytwórni, byliśmy blisko podpisania kontraktu z kilkoma z nich, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na współpracę z Duńczykami i Ukraińcami bo zaproponowali nam najlepsze warunki, jeśli chodzi o promocję i dystrybucję albumu. Mam nadzieję, że dzięki tej współpracy, wielu ludzi będzie mogło usłyszeć i poznać dźwięki generowane przez ekipę Chaosu - dodaje.
"The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence" powstała w Studiu Perlazza w Opalenicy. Producentem płyty jest Przemysław Wejmann znany ze współpracy z zespołami takimi jak Acid Drinkers, Black River, Chainsaw, Muchy czy None. Masteringiem płyty zajmował się Tue Madsen ze słynnego Antfarm Studio w Danii. Tue jest znany ze współpracy z kapelami takimi jak: Behemoth, Vader, Amatory, Heaven Shall Burn, Moonspell, Dark Tranguillity, Ektomorf, Sick Of It All czy Mnemic.
"Historia spisana przez anonimowego ducha ciszy" to koncept album utrzymany w konwencji dramatu składający się z dwunastu utworów muzycznych. Tekst podzielony jest na role, na scenie występuje maksymalnie dwóch aktorów oraz chór. Wokaliści (Darek Januszewski i Jacek Adamczyk) na przestrzeni utworów wcielają się w role bohaterów dramatu. Opowiadają historię wędrówki Bohatera, który przemierzając najdalsze zakamarki Wszechświata powoli odkrywa prawdziwą formę otaczającej go rzeczywistości. Podróży towarzyszy ciągła przemiana wewnętrzna, zachodząca pod wpływem odkrywania przez Bohatera kolejnych fragmentów układanki. Czasem jednak "niepełny" obraz bywa zwodniczy i gdy już wydaje się, że wszystko jest jasne - dołożenie nowego elementu całkowicie zmienia perspektywę. Premiera płyty odbędzie się 25 sierpnia.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Mighty Music/Target Group/Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 27.05.2014

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020