O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 21 Luty 2020 r. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Co nowego?

Legends & Diamonds - składanka

Legends & Diamonds to projekt, w którego skład wchodzi 43 różnych wykonawców. Są to gwiazdy europejskiej sceny rap, hip-hop i R&B. Wystarczy wspomnieć, że w przedsięwzięciu uczestniczą m.in. Down Low, C-Block, Eric XL Singleton, Lamar, Ray Horton, A.K.-S.W.I.F.T., Black Attack, Michael Ameer, Dean aka Dirty-D, 2-4 Family, 2 Ruff, Jay Delano. Z L&D współpracuje także wielu młodych, utalentowanych artystów, przed którymi maluje się świetlana przyszłość na scenie muzycznej.
Producentem projektu jest Paweł Tumbo Szczyrba. W 1998 roku powołał on do życia witrynę euro-rap.com i przez ponad 10 lat jej istnienia nawiązał wiele kontaktów w środowisku raperskim. Na początku 2008 roku, po wielu latach wysokiej popularności strony, wpadł na pomysł wydania albumu, na którym znalazłyby się utwory rozmaitych wykonawców tego gatunku. Skontaktował się z kilkoma z nich, a jego pomysł spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Wiedział, że ten projekt musi odnieść sukces. Wykonał więc kilka telefonów, które poprowadziły do kolejnych rozmów.
Teraz, po ponad dwóch latach wylewania potu i łez, podróżach, wielu godzinach spędzonych w studiu, projekt został wreszcie ukończony. Głównym producentem jest Mystic Styles Productionz, niemieckie wydawnictwo z Bamberg. Duet niezwykłych i utalentowanych producentów spełnił wszelkie oczekiwania.. Wspólnymi siłami udało się stworzyć coś wspaniałego i wyjątkowego. Zespół pracował bardzo ciężko i w tym momencie może mieć same powody do dumy.
Celem Legends & Diamonds nie jest przywrócenie do sławy zapomnianych artystów, ani tworzenie przestarzałej muzyki, ale coś wręcz przeciwnego. Mianowicie odświeżanie muzycznych arcydzieł i odważne doprawianie ich współczesnymi dźwiękami i beatami. Dołożono do tego grupę świetnie dobranych artystów, by dać światu muzykę, której może słuchać każdy. To połączenie rapu, popu, hip-hopu, odrobiny muzyki klasycznej i innych gatunków. Poza tym, jest to coś, czego nikt jeszcze nie dokonał, bowiem na jednym albumie zgromadzono ponad 40 różnych artystów!

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: 4 Events.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 06.09.2010

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020