O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 25 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Co nowego?

Eminem - Recovery

21 czerwca odbędzie się premiera nowej płyty Eminema. Przy powstawaniu "Recovery", który jest siódmym studyjnym albumem w karierze Eminema, raper po raz pierwszy współpracował z takimi producentami jak: DJ Khalil, Just Blaze, Jim Jonsin i Boi-1da.
Premiera "Recovery" będzie miała miejsce w niewiele ponad rok od ukazania się ostatniego albumu - "Relapse". Album był ukoronowaniem ostatnich dziesięciu lat działalności Em'a, przyczyniając się również do faktu, że był on najlepiej sprzedającym artystą na przestrzeni lat 2000 - 2009. W uznaniu tego wyniku raper został uznany Artystą Dekady. "Relapse" zadebiutował na pierwszym miejscu w USA, jest obecnie podwójnie platynowy i był najlepiej sprzedającą się płytą hip-hopową zeszłego roku. Również dzięki "Relapse", Eminem zdobył jedenastą statuetkę Grammy w karierze - w kategorii Najlepszy Album Rap. Pierwszy singiel z albumu "Crack A Bottle" dotarł do pierwszego miejsca listy Billboard Hot 100 (był to drugi, po "Lose Myself" w karierze Eminema) oraz pobił rekord zestawienia Soundscan: w pierwszym tygodniu sprzedaży został pobrany 418 000 razy. Z tego albumu pochodzą również dwa inne hity: "We Made You" oraz "Beautiful".
"Na początku planowałem wydanie "Relapse 2" jeszcze w zeszłym roku" - przyznaje Eminem - "Ale w trakcie pracy z nowymi producentami, doszedłem do wniosku, że idea powstania drugiej części "Relapse" przestała mieć sens i chciałem stworzyć zupełnie nowy album. Materiał na "Recovery" jest zupełnie inny niż na "Relapse" i sądzę, że zasługuje tym samym na swój własny tytuł".
Płyty Eminema rozeszły się do tej pory w nakładzie ponad 78 milionów egzemplarzy na całym świecie. Za sprawą czterokrotnie platynowego "The Slim Shady", "Marshall Matters" i "Eminem Show", Eminem stał się jednym z pięciu najlepiej sprzedających artystów początku wieku. Każda z tych płyt osiągnęła nakład ponad 10 milionów egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych. "Encore" - nominowany do Grammy album z 2004 roku - również osiągnął status czterokrotnej platyny. Pierwsza kolekcja największych hitów "Eminema Curtain Call: The Hits" dotarła do drugiego miejsca zestawienia płytowego w USA oraz była podwójnie platynowa. Również kompilacja "Eminem Presents: The Re-Up" z 2006 roku pokryła się platyną.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 22.06.2010

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019