O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 9 Grudzień 2019 r. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Co nowego?

Katie Melua - The House

24 maja, ukazała się pierwsza po trzyletniej przerwie studyjna płyta Katie Melua pod tytułem "The House", na której znalazło się 12 premierowych piosenek i... w ciągu 24 godzin osiągnęła status ZŁOTEJ PŁYTY!!!
Płyta otwiera nowy rozdział w muzycznej karierze tej wokalistki. Album został wyprodukowany przez Williama Orbita - znanego m.in. z płyty Madonny "Ray Of Light" i współpracy m.in. z Blur, Pink, Robbie Williams'em, All Saint czy U2. Utwory napisała Katie- sama albo wspólnie z takimi twórcami jak: Guy Chambers, Rick Nowels, Mike Batt, czy jej wieloletnia przyjaciółka Polly Scattergood. Efektem jest niezwykła pyta, która zapowiada wielką muzyczną przygodę. Z pewnością zadowoli istniejących fanów Katie, ale również przyciągnie nowych słuchaczy.
"Inspirując się muzyką z przeszłości, chciałam jednocześnie chwytać przyszłość. Odkryłam, ze idąc wystarczająco daleko w którąkolwiek ze stron i tak wróci się w to samo miejsce. Ta myśl mnie wyzwoliła. Pozwoliła nie bać się pokazywać emocji. Można pozwolić sobie na prostotę, która wyzwala duszę "- wyjaśnia Katie.
Pierwszy siniel z płyty, "The Flood", napisany przez Katie z Chambers i Lauren Christy, miał swoją premierę 18 lutego w BBC Radio 2. "The Flood" to jeden z utworów, które Katie wysłała do William'a Orbit'a, aby zachęcić go do współpracy. Mimo, że od jakiegoś czasu Wiliam nie zajmował się produkcją, był tak oczarowany głosem Katie, że poczuł, iż po prostu musi to zrobić. "Byłem zahipnotyzowany wielością kolorów i nastrojów z jej głosie oraz głęboko emocjami w jej tekstach i melodiach. To jedna z najbardziej wszechstronnych i intrygujących artystek, z jakimi miałem okazję pracować" - mówi William. "W miarę, jak postępowały prace nad albumem, czułem tę magiczną jakość coraz bardziej. Wierzę, ze to płyta będzie wyjątkowa."
Jesienią Katie zaplanowała europejską trasę koncertową. W Polsce jej koncerty odbędą się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (18 listopada) i w Sali Kongresowej w Warszawie (dzień później, 19 listopada).
Bilety od 90PLN do 300PLN (pakiet VIP z prezentem od artystki) dostępne na: www.ticketonline.pl i w punktach sprzedaży.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: MJM Music.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 28.05.2010

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019