O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maj 2019 r. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Co nowego?

Cheryl Cole - 3 Words

Jest pierwszą członkinią Girls Aloud - jednego z najlepszych brytyjskich zespołów pop - która nagrała solową płytę i opuściła, parafrazując to co powiedziała, bezpieczną dla siebie strefę. "Dziewczyny z zespołu były dla mnie niczym bufor bezpieczeństwa przez blisko dziesięć lat. Chroniłyśmy się nawzajem".
Nigdy nie zapomniała skąd pochodzi. Urodzona na północnym wschodzie w epoce Margaret Thatcher, podążyła drogą typową dla nowych gwiazd: wzięła udział w reality show, dzięki któremu posiadła wiedzę jak stać się jedną z najważniejszych postaci show biznesu.
Twardo stąpa po ziemi, mówi prosto z mostu co myśli, jest pełna uroku, nie jest snobką, a jej urodzie niewielu potrafi się oprzeć. Współczesny biznes muzyczny jest pełen sprzeczności, miejsce w nim znalazły tak odmienne osoby jak Simon Cowell i Chris Martin, którzy mocno wspierają Cheryl.
Jej udział jako jurorki w X Factor było zaskoczeniem dla publiczności, ale również dla samej Cheryl. "Kiedy weszłam na plan, nie znałam nikogo z obsady i ekipy". Zasiadanie w jury zmieniło Cole. "Stałam się bardziej pewna siebie. To było jakieś szaleństwo, które mogło uderzyć do głowy, ale to było jak przezwyciężenie strachu przed zrobieniem czegoś na własny rachunek. Nie wiem nawet skąd wzięłam na to siły. Kiedy weszłam tam po raz pierwszy pomyślałam - co ja tutaj robię?".
Dzięki nowo nabytej pewności siebie, Cheryl zaczęła myśleć o niezależności. Rozpoczęła współpracę w studio z Will. I. Am. Nagrania rozpoczęły się robo-popowym, tytułowym duetem "3 Words", który stał się punktem wyjściowym do powstania reszty materiału. "Wciąż nie mogę uwierzyć, że to moja piosenka" - mówi Cheryl. Dynamiczny pop, zupełnie inny niż to, co robią Girls Aloud to brzmienie Cheryl. Rytmiczny kawałek "Heaven" brzmi świeżo, nowocześnie, niepowtarzalnie i doskonale wpasowuje się w aktualny trend łączenia r&b i dance'u.
"Szef mojej wytwórni mówił mi ciągle o producencie zwanym Syience. Jak tylko usłyszałam co zrobił z "Sweet Dreams" Beyonce wsiadłam do pierwszego samolotu lecącego do Los Angeles. Efektem współpracy Cheryl z Syience jest ballada "Parachute" utrzymana w stylu alternatywnego R&B.
"Czuje się bardzo wyzwolona dzięki temu doświadczeniu. Miałam udział w powstawaniu muzyki. Mogłam śpiewać co chciałam, tego słuchałam w domu". Słowa piosenki "Fight For This Love" mają osobiste znaczenie dla Cheryl. "Utożsamiam się z tym tekstem w 100%. Jest pozytywny, jego motto brzmi: jakiekolwiek przeciwności napotykasz, po prostu nie poddawaj się. To taka piosenka z przesłaniem. To cała ja".
Premiera solowego albumu Cheryl Cole "3 Words" zaplanowana jest na 12 lutego. Materiał został nagrany w Londynie i Los Angeles. Producentami na płycie są: Will.I.Am, Syence, Fraser T Smith oraz Soulshock & Karlin. Na płycie znajduje się 11 utworów. Singlem promującym album jest utwór "Fight For This Love". Autorami singla są Andre Merritt, Steve Kipner i Wayne Wilkins, którzy wcześniej tworzyli m.in. dla Christiny Aguilery, Rihanny oraz Keri Hilson. Singiel zadebiutował na miejscu 1 brytyjskiej listy przebojów i utrzymywał się na nim przez 3 tygodnie. Utwór został najszybciej sprzedającym się singlem w Wielkiej Brytanii!!!

Tracklista:
1. 3 WORDS
2. PARACHUTE
3. HEAVEN
4. FIGHT FOR THIS LOVE
5. RAIN ON ME
6. MAKE ME CRY
7. HAPPY HOUR
8. STAND UP
9. DON'T TALK ABOUT THIS LOVE
10. BOY LIKE YOU
11. HEARTBREAKER

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 15.02.2010

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019