O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 21 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Co nowego?

Vanessa Williams - The Real Thing

The Real Thing jest trzynastym albumem cieszącej się dużą sławą piosenkarki i aktorki Vanessy Williams. Prezentowany materiał to pasjonujący cykl piosenek w rytmach jazzowo - latynoskich z cechami zaawansowanego pop-u i R&B, charakterystycznego dla jej dynamicznej muzycznej kariery. Album odzwierciedla ogromną muzykalność i szeroki, wielopostaciowy artyzm Vanessy: od dwóch kompozycji napisanych dla tego albumu przez Babyface ("Loving You" i "Just Friends") poprzez "Hello Like Before" Billiego Withersa po "The Real Thing" (Stevie Wonder) czy "Close To You" Babela Gilberto.
W trwającej ponad 20 lat karierze Vanessa zawsze jest doskonałą artystką: początkowo jako gwiazda popowa, potem jako aktorka nominowana do nagrody Emmy za role w "Ugly Betty" czy w filmie "Hannah Montana: The Movie". Pozostaje ona jedną z najbardziej wszechstronnych i znakomitych postaci w przemyśle artystycznym. "Vanessa Williams jest artystką o niecodziennym talencie, głębi i kreatywności" - mówi John Burk, reprezentujący Concord Music Group. "W tym albumie odsłania ona przed nami swą muzyczną złożoność i różnorodność oddziaływań bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteśmy bardzo dumni mając ją w rodzinie wytworni Concord."
Od czasu wydania jej pierwszego albumu studyjnego (The Right Staff, 1988r) Williams zgromadziła 16 nominacji Grammy, wydała 7 albumów z oryginalnym repertuarem jak również 4 kompilacje i 2 płyty z melodiami świątecznymi sprzedając miliony egzemplarzy na całym świecie. Ponadto jej singiel "Colors of the Wind" (do "Pocahontas" Disney'a), który okazał się hitem zdobył nagrody prestiżowych konkursów takich jak Academy Award, Golden Globe i Grammy jako "Best Song In A Motion Picture". Wystąpiła w licznych filmach, m.in. "Soul Food", "Eraser", "The Pick-Up Artist", "Shaft", programach telewizyjnych i przedstawieniach na Broadway'u - w "Kiss Of The Spider Woman" i "Into The Woods".
Vanessa Williams znana jest również z jej otwartego i szczerego poparcia dla "praw gejowskich". Wspiera wiele charytatywnych organizacji humanitarnych i przedsięwzięć związanych z edukacją, bezdomnymi, uzależnionymi, AIDS i inn.
Nad produkcją The Real Thing pracowali Kenny "Babyface" Edmonds, Keith Thomas, Rob Mathes oraz Rex Rideout. Krążek zakończył trwającą 4 lata przerwę od ostatniej publikacji, jaką był album Everlasting Love (2005r).

Tracklista:
1. Breathless
2. Hello Like Before
3. Loving You
4. The Real Thing
5. Lazy Afternoon
6. Just Friends
7. I Fell In
8. Close To You
9. October Sky
10. Come On Strong
11. If There Were No Song

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 22.07.2009

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019