O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 24 Marzec 2019 r. Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Co nowego?

Black Eyed Peas - The E.N.D.

Po czteroletniej przerwie, wypełnionej pracą na solowymi projektami i współpracą z innymi artystami, zespół nagradzany wielokrotnie Grammy, nagrywający płyty pokrywające się nieodmiennie platyną, The Black Eyed Peas wraca z nowym albumem "The E.N.D.". Oficjalna premiera tego wydawnictwa wyznaczona została dokładnie na 8 czerwca 2009.
"Zależało nam na tym, żeby ludzie mogli przy naszej płycie tańczyć" twierdzi will.i.am. Równocześnie z wydaniem "The E.N.D." zespół planuje wielkie, ogólnoświatowe tournee. Konkretne daty i szczegóły pojawią się wkrótce.
"The E.N.D." to pierwszy studyjny album zespołu z premierowym materiałem od czasu wydanego w maju 2005 "Monkey Business". Tamta płyta sprzedała się na całym świecie w ilości dziewięciu milionów egzemplarzy. Muzycy zostali nagrodzeni za ten album Garmmy, a piosenki "Don't Phunk With My Heart" i "My Humps" otrzymały wyróżnienia jako najlepsze utwory w kategoriach rap, pop i za najlepsze teledyski.
W roku 2006, do sklepów trafił solowy album Fergie, zatytułowany "The Dutchess". Tradycyjnego CD sprzedało się ponad sześć milionów, drugie tyle sprzedano w wersji elektronicznej. W roku 2007 will.i.am nagrał solowy album "Songs About Girls". Jako The Black Eyed Peas wypuścili znakomite koncertowe DVD "Live From Sydney To Vegas". Rok 2008 to przede wszystkim wielkie zaangażowanie will.i.am w kampanię prezydencką Baracka Obamy. Przed wyborami muzyk nagrał słynny utwór "Yes We Can", a po wygranej Obamy dwa kolejne hymny, "It's A New Day" i "America's Song". Pozostali muzycy brali także udział w nagrywaniu piosenek i ścieżek dźwiękowych do filmów, ich głosy pojawiły się między innymi w takich produkcjach jak "Madagaskar 2", "X-Man Origins: Wolverine" czy "Streetfighter".
Nowy album Black Eyed Peas, "The E.N.D." rozpoczyna nowy rozdział w historii grupy i zarazem kolejną dekadę ich kariery!

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 08.06.2009

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019