O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 23 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Co nowego?

LeToya - Lady Love

Napisany i koprodukowany przez nagrodzonego Grammy Ne-Yo singlowy kawałek "Not Anymore" pulsuje porywającą determinacją, która przesyca aksamitny głos LeToyi, gdy ta porusza kwestie bliskie wszystkim kobietom "mającym potąd" niewiernych chłopaków. Wokalistka deklaruje w tekście: "Mam dosyć tych dramatów (...) Otarłam łzy i zrozumiałam, że zasługuję na kogoś, kto będzie mnie dobrze traktował".
Tuż po premierze "Not Anymore" wskoczyło na pierwsze miejsce listy Mediabase najczęściej dodawanych utworów. Wśród 42 lokalnych stacji radiowych, które dodały piosenkę do playlist znalazły się tak wpływowe rozgłośnie, jak WJLB/Detroit, KBXX/ Houston, KBFB/Dallas, WPEG/Charlotte, WWPR/Nowy Jork i WOWI/Norfolk.
Utwór "Not Anymore" pokazujący silną stronę osobowości LeToyi to właściwy wybór na kolejny rozdział jej rozwijającej się kariery. Wokalistka i współzałożycielka niezwykle popularnej grupy Destiny's Child zaistniała jako artystka solowa w 2006 dzięki pełnej emocji balladzie "Torn." Komercyjny przebój o trudach w burzliwym związku spędził rekordowe 24 dni na 1 miejscu jako najczęściej zamawiany teledysk w programie BET "106 & Park". Piosenka ta utorowała również debiutanckiemu albumowi wokalistki "LeToya" drogę do sukcesu liczonego w złotych i platynowych nakładach. Zawierający utwory w produkcji Bryana-Michaela Coksa i Jermaine'a Dupri zestaw wylądował na 1 miejscu listy Billboard 200 i listy Najlepszych Albumów R&B/Hip-Hop. LeToya zgarnęła zaś tytuł Najlepszej Kompozytorki 2006 Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców (ASCAP) oraz jednej z najlepszych debiutantek tego samego roku według AOL.
Teledysk do "Not Anymore" w reżyserii Bryana Barbera nakręcono w Los Angeles. Oprócz Ne-Yo na "Lady Love" usłyszymy także produkcje takich artystów, jak Tank, Oak, Bei-Maejor, czy Neff-U. LeToya pojawia się zaś gościnnie na dwóch płytach innych wykonawców z jej wytwórni: w utworze "Somebody Else" z nowego albumu Avanta oraz w "Love Rollercoaster" z drugiej płyty MIMS-a zatytułowanej "Guilt."
Urodzona i wychowana w Houston LeToya Luckett zaśpiewała swoją pierwszą partię solową w kościele, w wieku zaledwie 5 lat. W szkole podstawowej poznała Beyoncé Knowles, z którą potem połączyła siły wokalne w grupie Destiny's Child. Podczas siedmioletniej kariery w tym zespole LeToya była współautorką jego dwóch złotych singli: "Bills Bills Bills" oraz "Say My Name". Śpiewała także na słynnej, przełomowej płycie grupy "The Writing's on the Wall."
LeToya odnosi sukcesy nie tylko jako utalentowana wokalistka, ale także w roli przedsiębiorcy. Artystka jest właścicielką dwóch luksusowych butików z modą damską Lady Elle. Jej działający od sześciu lat sklep z odzieżą mieści się w centrum handlowym Uptown Park w Houston.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 08.06.2009

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019