O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 25 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Co nowego?

Annie Lenox - The Annie Lenox Collections

Lennox: "Ze swoim głosem wychodzę przed szereg, by w szerszym znaczeniu wyrazić siebie i być głosem oraz wsparciem dla wszystkich tych, którzy nie mają takich samych możliwości, jakie dano mnie".
ANNIE LENNOX ŚWIĘTUJE WYDNIE PIERWSZEJ W SWOJEJ SOLOWEJ DYSKOGRAFII RETROSPEKTYWNĄ KOLEKCJĘ:
"THE ANNIE LENNOX COLLECTION"
"The Annie Lennox Collection" stwarza wyrazisty portret obfitującej w sukcesy kariery jednej z najdłużej utrzymujących się na listach przebojów brytyjskich artystek w historii muzyki pop. Dostępny od 9 marca nakładem RCA Label Group / Sony Music , 14 ścieżkowy album po raz pierwszy zbiera docenioną przez krytyków pracę solową artystki na jednym krążku oraz zawiera dwa nowe utwory dostępne ekskluzywnie wraz z tym wydaniem.
Spinająca 15 lat kariery, "The Annie Lennox Collection" zawiera przeboje z jej czterech najlepiej sprzedających się albumów solowych: "Diva" (1992r.), "Medusa" (1995r.), "Bare" (2003r.) oraz jej zeszłorocznego, uznanego przez krytyków albumu "Songs of Mass Destruction". Ponadczasowa muzyka wybrana dla tej kolekcji pokazuje esencję duszy, wkładanej i nierozerwalnie kojarzonej z wokalistką, szczególnie w utworach tj. "Why", "Walking on Broken Glass" i "No More 'I Love You's" - utwór który zagwarantował Lennox jedną z czterech nagród Grammy. "Wydaje się, że przyszedł czas, by wydać składankę" mówi Lennox o swoim albumie the best of. "Utwory są ponadczasowe i dzięki swojej świetności stały się klasykami". W rzeczy samej, Annie Lennox jest niezrównaną piosenkarką, autorką tekstów i artystką, która przemyca do swoich piosenek własne radości i żale, by stworzyć prawdziwą i szczerą do bólu muzykę. W ten sposób, jej piosenki pomagają stworzyć ścieżkę dźwiękową naszych wspólnych historii.
Album zawiera także dwa nowe utwory nagrane specjalnie na potrzeby kolekcji. Pierwsza z nich to utwór - "Pattern Of My Life" napisany przez Toma Chaplina, frontmana obsypanej różnymi wyróżnieniami brytyjskiej grupy Keane. Drugi utwór to cover irlandzkiej alt-rockowej grupy Ash: "Shining Light", która zdobyła nagrodę Ivor Novello w 2001 roku za najlepszy współczesny utwór, oraz nagrodę za najlepszego singla Irish Music Award.
Jedną z głównych atrakcji albumu jest piosenka "Sing", utwór, który odnosi się do kampanii "The Sing", organizacji humanitarnej założonej przez Annie Lennox, mającej na celu podnieść świadomość i wsparcie dla pandemii AIDS/HIV w Afryce. "Wciąż jesteśmy na początku naszej drogi, lecz jest to z mojej strony życiowe poświęcenie, któremu z radością i dumą oddam jeszcze wiele chwil swojego życia". Jako dynamiczna aktywistka, Lennox otrzymała ostatnio humanitarną nagrodę Czerwonego Krzyża, tytuł inspirującej kobiety Glamour 2008 roku oraz zaśpiewała tego lata w Londynie dla Nelsona Mandeli podczas przyjęcia zorganizowanego, by uczcić jego 90-te urodziny. Lennox ponownie wejdzie na scenę 9 września w Nowym Jorku i 21 września w Londynie w ramach koncertów "Peace One Day" zwiastujących akcję organizacji mającej na celu popieranie braku przemocy.
W swojej 26-letniej karierze, zarówno w zespole Eurythmics, jak i jako solowa artystka, urodzona w święta Bożego Narodzenia w Szkocji Annie zdołała zgromadzić wynik ponad 78 milionów sprzedanych albumów na całym świecie. Na jej osiągnięcia składają się również: 34 przeboje, 4 nagrody Grammy, 11 nagród Brit Awards i 5 nagród Ivor Novello. Gwiazda wygrała także po jednym Oskarze i Złotym Globie.
Album ukaże się dodatkowo w limitowanej edycji 2CD+DVD oraz podwójnego winyla. Drugi krążek zawierać będzie rzadkie nagrania z kariery solowej Lennox, na krążku DVD znajda się klipy video w części od nowa zremasterowane na potrzebę tego wyjątkowego wydawnictwa.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Sony BMG ME.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 10.03.2009

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019