O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 29 Maj 2020 r. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Co nowego?

Metallica - Death Magnetic

27 maja, Burbank, Kalifornia- właśnie w tym miejscu i dokładnie tego dnia, zgodnie z obietnicą, jaką zespół złożył swoim fanom, Metallica zainicjowała działanie całkowicie nowej strony internetowej Missionmetallica.com. Tylko poprzez tę witrynę można zajrzeć do studia, w którym muzycy, pod czujnym okiem legendarnego producenta Ricka Rubina, przygotowują swój dziewiąty studyjny album!
Zamiast czekać do jesieni, na dzień oficjalnej premiery albumu, fani będą mogli zdobyć specjalną edycję płyty, jednak wyłącznie po zalogowaniu się na Missionmetallica.com!
Od pierwszego dnia swojego działania, strona będzie prezentować trailery, pokazujące rozwój sytuacji w studio, wypowiedzi poszczególnych muzyków, którzy własnymi słowami opiszą postępy w pracy, poza tym mnóstwo specjalnych zdjęć wykonanych z perspektywy "muchy na ścianie", fragmenty nowych piosenek, riffy i unikalne zdjęcia ze studia. Dzięki tej stronie, będzie można wygrać specjalne wejściówki na "meet-and-greet" z zespołem w czasie najbliższej trasy. Dostęp do wszystkich tych atrakcji jest całkowicie darmowy!
Jeżeli dla kogoś to za mało, można też wybrać opcję "Metallica Platinium", dzięki której uzyskujmy status użytkownika i możliwość ściągnięcia albumu w plikach o wysokiej jakości dokładnie o północy w dniu premiery regularnej płyty CD, oprócz tego dostęp do plików z kompletem klasycznych koncertów, pełny zestaw filmów "muchy na ścianie", niezliczoną ilość zdjęć ze studia i "dzwonki" z riffami z nowego albumu. Dodatkowo, "platynowi" użytkownicy Missionmetallica.com, będą mogli wygrać przelot, pobyt w hotelu, bilety i wejściówki na "meet-and-greet" w czasie koncertów na Bonnaroo Music & Arts Festival, Ozzfest, brytyjskim Reading Festival oraz udział w specjalnych przyjęciach "listening party" w siedzibie zespołu w Północnej Kalifornii.
Strona Missionmetallica.com funkcjonuje od 27 maja 2008. Album plus wszystkie zestawy bonusów, o których była mowa, będą dostępne w następujących formatach:
MISSION: METALLICA. Filmy z oka "muchy na ścianie", riffy i fragmenty kompozycji, nowe i archiwalne zdjęcia, unikalne nagrania koncertowe, posty z blogu w wersji audio i wideo oraz możliwość wygrania biletów na koncerty i specjalnych przepustek na "backstage".
Album, którego tytuł zostanie ostatecznie potwierdzony na Missionmetallica.com, pojawi się w sklepach jesienią tego roku. Jest pierwszy studyjny album zespołu od czasu multi platynowego "St. Anger" z roku 2003. Tamten album stał się płytą numer jeden w trzydziestu krajach na całym świecie sprzedając się w ilości sześciu milionów sztuk.
Utworzona przez Larsa Ulricha i Jamesa Hatfielda, w Los Angeles, w 1981 roku Metallica, stała się szybko jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów metalowych i rockowych w historii. Ich płyty rozeszły się w łącznym nakładzie przekraczającym sto milionów sztuk! Zagrali na żywo dla milionów na całym świecie. Uhonorowano ich niezliczoną ilością nagród i wyróżnień, było to między innymi siedem statuetek Grammy, dwie American Music Awards i trzy MTV Video Music Awards. W roku 1991, album "Metallica", nazywany przez fanów "czarną płytą", otrzymał od Recording Industry Association of America specjalną nagrodę "Diamond Award", przyznawaną tylko artystom i albumom, których sprzedaż przekroczyła ilość dziesięciu milionów na terenie USA.
W czasie całej swojej kariery Metallica wielokrotnie odwiedzała Polskę. Ich ostatni koncert w Chorzowie 28 maja 2008, zgromadził sześćdziesiąt tysięcy fanów, biletów zabrakło kilka tygodni przed imprezą!
Polską stroną internetową, która będzie partnerem www.missionmetallica.com.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 15.09.2008

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020