O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 2 Czerwiec 2020 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Co nowego?

Katy Perry - One Of The Boys

"One of the Boys" to pełna humoru i inteligencji poprockowa perełka wypełniona opowieściami o neurotycznych byłych chłopakach ("Hot N Cold," "Ur So Gay", "Mannequin"), szalonych wyprawach z przyjaciółmi ("Waking Up in Vegas"), a przy tym wszystkim - odkrywaniu siebie (pierwszy singiel "I Kissed A Girl," "Fingerprints").
Album pokazuje zadziorną, dziewczyńską butę Katy Perry, ale także jej wrażliwość i bezbronność, jak w pełnych żalu balladach "Lost," "I'm Still Breathing" oraz "Thinking of You."
"Myślę, że ludzie wysoko sobie cenią autorów piosenek, którzy pokazują się z wielu różnych stron, a ta płyta jest wielobarwna," mówi Perry.
"Potrafię pisać gniewne piosenki o rozstaniu, ale chciałam je zrównoważyć pełnymi radości, słonecznymi kawałkami. Można tu również znaleźć smutne piosenki o stracie kogoś bliskiego i błędnych decyzjach. Ten album powstawał w krwi, pocie i łzach. Oddałam się mu bez reszty i traktuję go jak swoje dziecko. Mam nadzieję, że pozwoli słuchaczom zrozumieć, jaką jestem osobą i jak odbieram świat."
Aby uwydatnić swe bystre, pełne trafnych spostrzeżeń teksty oraz mocny, charyzmatyczny głos, Perry współpracowała z plejadą uznanych producentów i muzyków. Wśród nich znaleźli się m.in. Greg Wells (Mika, Natasha Bedingfield), Glen Ballard (No Doubt, Alanis Morrisette), Dave Stewart (Eurythmics), Dr. Luke (Kelly Clarkson, Avril Lavigne), Max Martin (Leona Lewis, Robyn), Sam Hollander & Dave Katz (Gym Class Heroes, Boys Like Girls) i Butch Walker (Pink, The Donnas). "Lepszych od nich po prostu nie znajdziecie," mówi Perry. "Czuję się jak najfartowniejsza laska w całym mieście!"
Album "One of the Boys" to pełnometrażowy następca debiutanckiej, cyfrowej EP-ki Perry zatytułowanej Ur So Gay (dostępnej na iTunes od listopada zeszłego roku), która zdobyła 23-latce z Santa Barbary rzeszę fanów.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 08.09.2008

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020