O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 30 Maj 2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Co nowego?

Iron Maiden - Somewhere Back In Time The Best Of: 1980

Iron Maiden rządzi światem heavy metalu od niemal trzydziestu lat i nadal pozostaje jednym z najbardziej ekscytujących zespołów XXI wieku. Razem ze swoim buntowniczym stylem łamiącym wszelkie konwencje - od Bruce'a Dickinsona za sterami samolotu podczas trasy koncertowej bijącej wszelkie rekordy po sprzedaż ponad 70 millionów albumów na całym świecie - dzisiejszy Iron Maiden przyciąga uwagę mediów i fascynuje rzesze fanów tych nastoletnich i tych wiernych od dekad.
Przy okazji już rozpoczętej i odnoszącej olbrzymi sukces obecnej trasy koncertowej "Somewhere Back In Time World Tour '08", i najnowszego DVD "Live After Death" (Złote DVD w Polsce), wytwórnia EMI Records 12 maja 2008 wyda wyjątkowy album rejestrujący pierwszą dekadę niezwykłej kariery zespołu.
Płyta "Somewhere Back In Time The Best Of: 1980 - 1989" wydobywa na nowo esencję obecnej trasy koncertowej. Na krążku zamieszczona zostanie większość kluczowych utworów z pierwszych siedmiu studyjnych albumów zespołu i jednego albumu live, nagranych pomiędzy 1980 a 1989 rokiem.
Manager Rod Smallwood komentuje:
"Iron Maiden ma olbrzymi katalog utworów, który jest wysoko ceniony zarówno przez fanów jak i przez media. Jednakże, zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza stale zwiększająca się baza fanów składa się z młodych ludzi i nie można od nich oczekiwać, że będą znać wszystkie wcześniejsze albumy zespołu - dlatego właśnie ułożyliśmy dla nich tę kolekcję. Kiedy pierwsze oryginalne albumy zostały wydane, wielu z naszych fanów jeszcze się nawet nie urodziło, a mimo to, ku naszemu zaskoczeniu, kiedy śpiewają razem z zespołem na naszych koncertach wydaje się, że znają wszystkie teksty! Zdajemy sobie także sprawę z tego, że w ostatnich latach 'albumy' jako takie, na których wykreowani przez telewizję artyści popowi nagrywają kilka "hitowych" singli z uzupełniającymi je utworami i wypuszczają je jako szybki album, który rozczarowuje i w niedługim czasie się dezaktualizuje, stały się dla wielu osób niemodne. Zatem "Somewhere Back In Time The Best Of: 1980 - 1989" to znakomite wprowadzenie w historię nagrań zespołu Iron Maiden."
W ramach trasy "Somewhere Back In Time World Tour 2008" legendarny zespół wystąpi również w Polsce. Iron Maiden zagra na stadionie Gwardii w Warszawie 7 sierpnia 2008 roku.
Podróż w czasie z Iron Maiden! Kolekcja największych hitów z lat 80-tych już wkrótce! Album "Somewhere Back In Time The Best Of: 1980 - 1989" premiera 12 maja 2008 !

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 07.05.2008

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020