O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 20 Luty 2020 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Co nowego?

Traincha - The Look Of Love

Traincha - holenderska artystka podbiła polską publiczność podczas 34. Festiwalu w Sopocie (1997), gdzie wraz ze swoim zespołem Total Touch wygrała konkurs o nagrodę "Bursztynowego Słowika".
"Pamiętam ten występ doskonale! Byliśmy bardzo zaskoczeni i niesłychanie przejęci tym, że wygraliśmy Festiwal! Przyjechaliśmy do Polski i spotkaliśmy się z tak gorącym przyjęciem, że aż trudno nam było w to uwierzyć. Fantastyczni ludzie, cudowna publiczność, niesłychanie przyjazna atmosfera..."
Pod koniec marca 2008 ukaże się znakomity album zatytułowany "The Look Of Love", zawierający najpiękniejsze piosenki Burta Bacharacha.
Muzyka ponadczasowa - to doskonałe określenie dla utworów tak wybitnego kompozytora i pianisty jakim jest Bacharach. Nie ma chyba nikogo kto nie zna piosenek "I Say A Little Prayer", "(They long to be) Close To You", "Walk On By" czy "I'll Never Fall In Love Again".
Utwory Bacharacha wykonywali najwięksi artyści światowej sceny, między innymi: Stevie Wonder, Dusty Springfield, Aretha Franklin, Elton John, Petula Clark, Tom Jones i Dionne Warwick.
Album Trainchy "The Look Of Love" to kolekcja najwspanialszych piosenek Burta Bacharacha, zajmujących czołowe miejsce wśród utworów z gatunku tzw. great american songbook.
Traincha tchnęła nowe życie w te klasyczne przeboje. Podczas realizacji projektu wokalistka otrzymała pełne wsparcie i aprobatę samego mistrza, który zachwycony wokalnymi możliwościami Trainchy zgodził się osobiście wykonać partie fortepianu na albumie artystki.
Burt Bacharach wspomina:
"Niezbyt często słyszy się o artyście, który nagrywa album zawierający wyłącznie piosenki jednego kompozytora, w tym przypadku moje. Zawsze wzbudza to we mnie trwogę i niepokój. Album "The Look Of Love" przeszedł jednak moje najśmielsze oczekiwania! Jestem bardzo dumny z tej płyty, a Trainchy należą się ogromne brawa. Jej talent błyszczy jak diament. Ta dziewczyna to skarb !"
Do pracy nad albumem udało się zgromadzić gwiazdorską ekipę - zaproszeni artyści mogą się pochwalić imponującą kolekcją złotych i platynowych płyt, a także niezliczoną liczbą nagród w tym Emmy i Grammy Awards. Kluczowe role na płycie odegrali Vince Mendoza (pochodzący z Los Angeles dyrygent Metropole Orchestra, odpowiedzialny za aranżacje na albumie Robbiego Williamsa "Swing When You're Winning"), inżynier dźwięku Al Schmitt (znany ze współpracy m.in z Frankiem Sinatrą, Ray'em Charlesem, Barbrą Streisand oraz Dianą Krall) oraz producent i aranżer Patrick Williams.
Za akompaniament muzyczny na "The Look Of Love" odpowiada Metropole Orchestra, towarzysząca w przeszłości Burtowi Bacharachowi i Dionne Warwick w trasie koncertowej.
Niebywałą gratką na albumie jest udział Grzegorza Turnaua - artysta wystąpił gościnnie w jednej z najpiękniejszych piosenek o miłości "(They long to be) Close To You". Partie wokalne Grzegorza Turnaua zostały zarejestrowane w warszawskim studiu S4, pod okiem producenta Leszka Kamińskiego.
"(They long to be) Close To You" będzie pierwszym singlem zapowiadającym album "The Look Of Love" - utwór w radiu już wkrótce !

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 27.03.2008

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020