O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 25 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Co nowego?

Alica Keys- as I Am

9-krotna laureatka Grammy, Alicia Keys, powraca z długo wyczekiwanym albumem. Longplay nosi tytuł "As I Am" i ukaże się 12 listopada, nakładem J Records.
Wystarczyło 10 godzin w rozgłośniach radiowych, aby promujący dzieło singel "No One", stał się najszybciej wspinającym się utworem na liście Billboard's Hot R&B/Hip-Hop. To również najwyżej notowany numer w wykonaniu wokalistki w tegorocznym zestawieniu R&B Monitor's Urban Mainstream.
Autorem "No One" jest wieloletni współpracownik Keys, Kerry "Krucial" Brothers oraz Dirty Harry. Za realizację teledysku odpowiedzialni są natomiast The Justin Francis i The Saline Project. Klip kręcono w Los Angeles.
"As I Am" to pierwszy album wokalistki od czasu doskonale przyjętego przez krytykę "The Diary of Alicia Keys". W zestawie znalazło się 13 piosenek, którymi Keys udowadnia swój talent kompozytorski i producencki. Artystka nie stroniła jednak od współpracowników, wśród których znaleźli się: Kerry "Krucial" Brothers, Linda Perry, John Mayer, Harold Lilly, Sean Garrett oraz producenci Mark Batson, Dirty Harry, Swizz Beatz i Jack Splash. Alicia jest jedną z niewielu artystek, które potrafią połączyć oldskulowe wibracje z nowoczesnym brzmieniem. Sama zainteresowana opisuje dzieło jako połączenie stylu Janis Joplin i Arethy Franklin. Znakiem rozpoznawczym jest silny głos Amerykanki, który eksponuje w swoistym hymnie "Superwoman" czy mocnym "Go Ahead". Nie brakuje również wyciskających łzy ballad, jak chociażby "Like You Never See Me Again", czy pełnych uczucia "Sure Looks Good To Me".
Od premiery płyty "Songs In A Minor" w 2001 roku, nowojorska artystka nagrała wiele hitów i sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie. Z debiutu wywodzi się jej popisowy numer, "Fallin". Cały album rozszedł się w nakładzie ponad 10 milionów sztuk i zapewnił Keys 5 statuetek Grammy, w tym za dla Najlepszej debiutantki i Najlepszego albumu R&B.
Drugi krążek piosenkarki, wydany w 2004 roku "The Diary of Alicia Keys" 7-krotnie pokrył się platyną i wywalczył dla Alicii 4 nagrody Grammy. To na tej właśnie płycie znajdziemy piosenki If I Ain't Got You," "You Don't Know My Name" i "Karma". Dyskografię Amerykanki uzupełnia wydawnictwo "Unplugged" z 2005 roku, które znalazło 2 miliony nabywców.
Keys jest pierwszą artystką, której trzy kolejne płyty docierały na szczyt zestawienia Billboard 200.
Wersja CD+DVD (DVD zawierać będzie):
30-minut materiału video w tym:
- wykonanie na żywo trzech piosenek z ukazującego się także w tym roku koncertowego DVD Alicii Keys "Hollywood Bowl DVD"
- "The Making Of" albumu "As I Am"
- za kulisami teledysku "No One"
- "No One" video

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Sony BMG ME.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 14.11.2007

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019