O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 25 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Co nowego?

Natasha Bedingfield - N.B.

Mając singel numer 1 w Ameryce oraz płytę, która trafiła na szczyt brytyjskiego zestawienia a także sprzedaż 6,5 miliona krążków (album+single) na całym świecie Natasha Bedingfield jest w USA największą angielską artystką - śmiałą, piękną i naturalną, stanowiącą przeciwwagę dla tamtejszych diw pokroju Christiny Aguilery czy P!nk.
W ubiegłym roku Natasha niemal szturmem zdobyła Stany Zjednoczone. Była pierwszą brytyjską wokalistką, która dokonała tego od blisko 20 lat.
Magazyn "Vanity Fair" nazwał ją motorem brytyjskiej inwazji.
Piosenkarka stała się twarzą firmy odzieżowej GAP (podobnie jak Mia Farrow i Common), jej idol, Prince, zaprosił ją na wspólną sesję podczas prywatnej imprezy, Bono zaangażował w kampanię charytatywna Red a utwór "Unwritten" był w 2006 roku najczęściej emitowaną piosenką w największych i najbardziej popularnych rozgłośniach Ameryki.
Dla reszty świata wokalistka znana jest z utworu "Single", który afirmując jej postawę niezależnej dziewczyny utorował jej drogę na brytyjskie listy przebojów. Zważywszy tamte podejście do życia, tegoroczny powrót piosenkarki może stanowić pewne zaskoczenie.
- Chcę nagrywać muzykę, która będzie odzwierciedlała moją osobowość - wyjaśnia Bedingfield. - Pierwsza płyta traktowała o niezależności i chwytaniu okazji. Nadal jestem bardzo niezależna i wiem, że ciężko porzucić tę wolność, ale teraz jestem na zupełnie innym etapie mojego życia. Chodzę na randki i szukam partnera, licząc, że znajdę "tego jedynego".
Drugi album Natashy, "N.B." przybliża więc stan, w którym obecnie znajduje się artystka ukazując, że sercowe zawiłości także mogą stanowić znakomitą inspirację. Każdy z utworów ukazuje inny etap związku. Z piosenek dowiadujemy się o rozmaitych aspektach miłości od samotności i poczucia, że nigdy nie znajdziesz drugiej połówki ("Soulmate"), przez flirt ("How Do You Do?") po stan gdzie kończą się gierki a rozpoczyna etap szczerości ("Say It Again"). Nie należy jednak obawiać się oklepanych frazesów. Tworząc muzykę pop, Bedingfield nie zapomina o inteligentnym przekazie.
Materiał nagrano w studiach w Los Angeles. Natasha jest współautorką i współproducentką krążka "N.B.". W studiu wspomagało ją jednak wielu utalentowanych twórców w tym Mike Elizondo (Eminem, Dre, 50 Cent), Adam Levine (Maroon 5), Greg Kurstin (Beck, Lily Allen) oraz dawni współpracownicy Steve Kipner, Andrew Frampton, Wayne Wilkins, Danielle Brisebois i Wayne Rodrigues, jak również Patric Leonard wieloletni współpracownik Madonny.
Longplay "N.B." zwiastuje singel "I Wanna Have Your Babies", któremu towarzyszy barwny klip w reżyserii Dave'a Myersa (P!nk, Missy Elliot, Outkast). Utwór traktuje o kobiecej naturze, za sprawą której dziewczyny bardzo szybko angażują się związki starając się za wszelką cenę odnaleźć tego "właściwego" mężczyznę, potencjalnego ojca ich dzieci. Muzycznie mamy tu kojący głos Natashy, beaty, które zachwycą fanów po obu stronach Atlantyku oraz nietypowe, acz w dziwny sposób pasujące aranżacje.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Sony BMG ME.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 17.05.2007

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019