O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 24 Marzec 2019 r. Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Co nowego?

Katherine Jenkins - From The Heart

W Wielkiej Brytanii, Katherine Jenkins sprzedała w ciągu ostatnich trzech lat ponad półtora miliona płyt. Jej ostatni album, "Serenade", doszedł do piątej pozycji na UK Album Chart. Na pozór nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że repertuar Katharine to... muzyka poważna. Na czym polega jej fenomen? Najprostsza odpowiedź, to "popowa" oprawa jej twórczości. Przecież nie każdy wie, jak piękna i w istocie przebojowa może być muzyka klasyczna, kiedy niewprawiony słuchacz przestanie się jej bać. Katherine porusza się w podobnej konwencji co Andrea Bocelli, śpiewa poważnie, ale za razem lekko. To przekonuje do jej twórczości i słuchaczy klasycznych i fanów muzyki pop.
Nie bez znaczenia, jest także niezwykła uroda Katherine. Dzięki niej, wokalistka została wybrana twarzą firmy Mont Blanc i pojawiła się na billboardach reklamowych w siedemdziesięciu krajach na całym świecie! Najlepsi klienci firmy Mont Blanc, otrzymali także specjalny prezent - poprzedni album Katherine "Living In A Dream".
Jest całkowicie oczywiste, że Katherine Jenkins stoi u progu wielkiej, światowej kariery. Nowy album, "From The Heart" został przygotowany tak, aby stać się sensacją już w dniu premiery. Kilka elementów tej magicznej oprawy, widać w niesamowitym teledysku do utworu "Nella Fantasta". To video zapiera dech w piersi!
Kiedy płyta trafi już w Państwa ręce, Katherine będzie promować ją koncertami z The Royal Scottish National Orchestra, The Serendipity Choir, The National Symphony Orchestra z Anthonym Inglisem.
Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości, co do klasy i pozycji Katherine Jenkins, wystarczy aby poznał dwa fakty z jej kariery: to właśnie ona podpisała najdroższy kontrakt w historii muzyki klasycznej i to właśnie jej albumy wykazują największą sprzedaż od czasów Marii Callas.
Sama Katherine czuje się z tym wszystkim jak w bajce: "Zawsze miałam trzy marzenia. Wystąpić na Millennium Stadium, w Sydney Opera House, i być na pierwszym miejscu listy bestsellerów klasycznych. Teraz nie mogę uwierzyć, że udało mi się osiągnąć wszystkie te trzy rzeczy."

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 26.03.2007

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019