O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 23 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Co nowego?

Hillary Duff - Dignity

Godność nie jest na sprzedaż. Godność bierze się z wnętrza. Hilary Duff zawsze była pełna godności, od jej telewizyjnego debiutu w 2001 w serialu "Lizzie McGuire," przez kinowe hity w rodzaju "Historii Kopciuszka" i "Fałszywej dwunastki," aż po karierę artystki, której płyty osiągają multiplatynowy status, sprzedając się na obecną chwilę w ponad 13 milionach egzemplarzy. Teraz zaś Hilary, jak zwykle z klasą, robi furorę nowym albumem "Dignity" ('Godność'), który ukaże się 26 marca 2007 roku.
Dziewiętnastoletnia zaledwie Hilary to dojrzała, wyrafinowana wokalistka i autorka piosenek. Hilary jest współautorką wszystkich piosenek na płycie. Udało jej się stworzyć album konsekwentny i pełen głębi. Aby zrealizować swoją wizję na nową płytę, nawiązała współpracę z laureatką Grammy Karą Dioguardi ( Gwen Stefani, Pussy Cat Dolls, Enrique Iglesias, Kelly Clarkson) oraz producentami i kompozytorami z najwyższej półki, wśród których znaleźli się Chico Bennett i Richard Vission (Madonna, Usher, Killers), Tim & Bob (Nas, Madonna, Jennifer Lopez), Vada Nobles (Rhianna, Lauryn Hill, Faith Evans, Natasha Bedingfield, Warren G), Fredwrecke (Snoop Dog, Eminem, Fergi) Will.I.Am oraz Rhett Lawrence.
W utworze tytułowym artystka opowiada o swych doświadczeniach i obserwacjach zdobytych dzięki życiu w Los Angeles ("Where's your dignity/I think you lost it in the Hollywood Hills" - "Gdzie twoja godność/Chyba zgubiłeś ją gdzieś na wzgórzach Hollywood"). "Danger" zgłębia podejrzane zaloty starszego mężczyzny, natomiast "With Love" wywraca najpopularniejszy temat piosenek na świecie do góry nogami. ("I can take your honesty/All your words weigh heavily/I'm listening to you all the time" - "Potrafię znieść twoją szczerość/Twoje słowa leżą mi na sercu jak głaz/Przez cały czas cię słucham"). Piosenka "Stranger" odkrywa związek, który dla postronnych wygląda na idealny, ale za zamkniętymi drzwiami okazuje się wypalony. Z każdym utworem Hilary dokładniej i z większą wrażliwością niż kiedykolwiek wcześniej bada aspekty życia i miłości.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 26.03.2007

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019