O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 18 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

Co nowego?

Johnta Austin - Ocena Drive

Johnta Austin od lat użycza talentu dziesiątkom innych artystów. Teraz, na Jego debiutanckiej płycie OCEAN DRIVE, rozbłysła jego własna gwiazda.
Jako ceniony kompozytor, Austin stoi między innymi za przebojem z listy Top Ten Urban Ballads "Sweet Lady" (1998) nagranym przez utalentowanego wokalistę i aktora Tyrese, który Austin napisał w wieku 16 lat, a także "Just Be A Man (About It)" (2000) Toni Braxton oraz swym pierwszym przebojem R&B, który zdobył szczyt listy przebojów "Miss You (I Miss You)" (2002) Aaliyah .
Jednakże reputacja Austina z wyjątkowej osiągnęła wręcz niebotyczny poziom w zeszłym roku, gdy zestaw piosenek, których współautorem był Johnta zapewniły ponad sześciomilionową sprzedaż nagrodzonego Grammy albumu Mariah Carey The Emancipation of Mimi, bestsellera 2005 roku. Wśród tych utworów znalazł się pierwszy singiel z płyty "It's Like That", numer 1 na liście Billboardu "Don't Forget About Us," a także klasyczna, ponadczasowa ballada "We Belong Together", która utrzymywała się na szczycie list przebojów pop przez 14 tygodni, a zarazem piosenka, która przyniosła Johnta jego pierwszą nagrodę Grammy w kategorii "Najlepsza Piosenka R&B".
Nie trzeba więc nikogo długo zapewniać, że Austin jest fantastycznie przygotowany do swego debiutu w wytwórni So So Def/Virgin Records zatytułowanego OCEAN DRIVE. "Kiedy myślisz o Ocean Drive w Miami, na myśl przychodzi elegancja, klasa, świeżość i seksowność - wszystko, co według nas można znaleźć na tym albumie" mówi Austin.
OCEAN DRIVE to album, na stworzenie którego Austin czekał latami: klasyczne R&B, czyli poruszające ballady, soulowe rytmy i naturalny seksapil. "Staraliśmy się stworzyć płytę, którą będzie ponadczasowa".
"Staram się wkładać wiele emocji w śpiewanie" mówi Austin. "Kiedy piosenka opowiada o sprawach bolesnych, chcę byście czuli ból w moim głosie. Kiedy to piosenka o miłości, chcę byście poczuli tą miłość. Staram się to osiągnąć za każdym razem, gdy staję przed mikrofonem. Po prostu skupiam się na uczuciach."
Na płycie OCEAN DRIVE można zgłębiać całą gamę uczuć, od wpadającej w ucho piosenki "Joy" po zmysłowe "Dope Fiend" czy "Lil More Love".
Johnta Austin jest jeszcze młody, ale nie można mu odmówić prawdziwie " soulowego" daru pisania piosenek.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 12.02.2007

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019