O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 26 Marzec 2019 r. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Co nowego?

Gang Starr - Mass Appeal: The Best Of Gang Starr

Najlepsze utwory Gang Starr - duetu, który odzwierciedla serce i duszę hiphopowej kultury i muzyki! Wydanie CD oraz CD/DVD (Deluxe Edition) w sklepach od 8 stycznia 2007. Wśród 20 piosenek na płycie znajduje się 7 hitów z pierwszej dziesiątki list przebojów i 2 utwory pochodzące z filmowych ścieżek dźwiękowych. Ekskluzywne wydanie CD/DVD zawierać będzie dodatkowo 11 teledysków.
Cieszący się uznaniem krytyków duet hiphopowy Gang Starr rozpoczął karierę w 1989 roku i przez ponad dekadę był obecny na listach przebojów. Płyta Mass Appeal: The Best Of Gang Starr, stanowi kompilację 20 najlepszych utworów grupy na jej pierwszym pojedynczym albumie największych przebojów, w tym siedem hitów z pierwszej dziesiątki list przebojów i dwie piosenki, które ukazały się na filmowych ścieżkach dźwiękowych. We wkładce znajdzie się komentarz pisarza i dziennikarza muzycznego Sorena Bakera, a ekskluzywne wydanie CD/DVD, które ukaże się równocześnie z edycją standardową, zawierać będzie dodatkowo 11 teledysków.
Członkowie Gang Starr po raz pierwszy otrzymali entuzjastyczne recenzje po wydaniu Step In The Arena w 1991 roku. Płyta, wyraźnie odchodząca od dominującego stylu owych czasów swym zaangażowaniem społeczno-politycznym, znalazła się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów R&B/HipHop Billboardu i na 121. miejscu listy Top 200.
W latach 90-tych popularność Gang Starr stale rosła z każdym nowym albumem. W 1992 płyta Daily Operation znalazła się na 14. miejscu listy najpopularniejszych albumów R&B/HipHop i na 65. miejscu listy Top 200,.
Cztery lata później Gang Starr powrócili z płytą, która stałą się ich numerem jeden: Moment Of Truth z 1998 roku. Album zdobył szczyt listy najpopularniejszych albumów R&B/HipHop Billboardu i zdobył 6. miejsce listy Top 200, a The New York Times obwołało go przykładem "klasycyzmu w najlepszym wydaniu".
W 1999 roku ukazała się dwupłytowa kolekcja przebojów zespołu, a Gang Starr odbyli trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych z zespołem Rage Against The Machine.
Ostatni album studyjny Gang Starr zatytułowany The Ownerz ukazał się w 2003 roku i zdobył 5 miejsce listy najpopularniejszych albumów R&B/HipHop oraz 18. miejsce na Top 200. Gazeta The Austin Chronicle wyraziła uznanie dla kariery duetu pisząc w recenzji albumu: "Od ponad dekady Gang Starr stanowi jeden z najbardziej solidnych fundamentów świata hiphopu."
Przez cały okres sukcesów Gang Starr i poza nim, zarówno DJ Premier, jak i Guru rozwijali także z sukcesem swoje kariery solowe. Od lat 90-tych aż do dziś Premier jest jednym z najważniejszych hiphopowych producentów

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 09.01.2007

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019