O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 9 Grudzień 2019 r. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Co nowego?

Janet Jackson - 10.Y.O

Wraz z zapowiedzią gorąco wyczekiwanego nowego albumu Janet "20 Y.O", fani otrzymali zapewnienie, że będzie on absolutnie wyjątkowy.
Artystka pracowała nad nim z jednym z najlepszych producentów pop i R&B po 2000 roku, Jermaine 'JD' Duprim, oraz długoletnimi przyjacółmi i twórcami wielu hitów, Jimmym 'Jam' Harrisem i Terry Lewisem. To oni właśnie tworzyli razem z nią album "Control". Teraz czwórka stworzyła bezprecedensowy dream team. Tak jak płyta "Control" naznaczyła osobiste odrodzenie i miażdżące kreatywne osiągnięcie dwadzieścia lat temu, tak "20 Y.O" zarówno celebruje dwie dekady dalszego rozwoju, jak i stanowi esencję całkiem nowej inwencji twórczej. Singiel promujący to zestawienie, "Call on Me", na którym wystąpiła gwiazda hip-hopu z St. Louis - Nelly, pojawił się w amerykańskim radiu19 czerwca.
Sześć piosenek i wideoklipów, które wyszły wraz z "Control" - "What Have You Done to Me Lately", "Nasty", "When I Think of You", "The Pleasure Principle", tytułowy utwór, oraz "Let's Wait Awhile", w jednej chwili zostały poddane ciężkiej próbie fanów i zyskały tysiące zwolenników i naśladowców w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Rewolucyjne wideoklipy Janet Jackson nadal są uznawane za klasykę w swojej dziedzinie, podniosły one poprzeczkę wyżej, niż ktokolwiek wcześniej odważył się to zrobić. Dla młodych słuchaczy piosenki z tej płyty nadal niosą ze sobą fantazyjne i wyzwalające treści - dokładnie takie jakimi chcieli je uczynić współtwórcy płyty - Jam i Lewis w 1985 roku. Album "Control" został sprzedany w wysokości ponad 5 milionów egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych w ciągu zaledwie trzech i pół lat, w ciągu których Janet, Jam i Lewis po raz kolejny podbili świat kolejnym albumem artystki - "Rhythm Nation".
I tym razem nie ma mowy o tym, by oczekiwania fanów zostały zawiedzione "20 Y.O" z całą pewnością rozsadzi umysły nowego pokolenia, rozpali ogień w każdym młodym twórcy i podbije wszystkie imprezy. Jimmy Jam i Terry Lewis to muzyczni mocarze" mówi Dupri. "Nasz indywidualny sukces był bezprecedensowy i sprawił, że ludzie skakali do naszych utworów i śpiewali ich teksty latami. Świat nie ma bladego pojęcia co dla niego szykujemy - Janet ma najlepsze producenckie trio jakie można sobie wymarzyć - i gwarantuję, że jej nie zawiedziemy!"

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 26.09.2006

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019