O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 23 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Co nowego?

Depeche Mode - Touring The Angel (DVD+CD)

Trasa koncertowa "Touring The Angel" zespołu Depeche Mode odniosła niesamowity sukces medialny, finansowy i była jednym z największych wydarzeń koncertowych roku.
Okrzyknięte mianem najlepszej trasy koncertowej występy, od 25ego września 2006 roku zaczną żyć na nowo. Ukazujące się trzypłytowe wydawnictwo zawiera pełen zapis koncertu i dodatki specjalne na dwóch płytach DVD, dodatkowo płytę audio z utworami w wersji live.
Reżyserem koncertu nagranego w Mediolanie w Fila Forum 18ego i 19ego lutego 2006 jest Blue Leach, który wcześniej pracował z R.E.M.
"Touring The Angel" to chyba najprzyjemniejsza, najbardziej satysfakcjonująca trasa koncertowa, jaką kiedykolwiek zagraliśmy - mówi Dave Gahan. "Nowy materiał czekał na odegranie go na żywo. I zaczął żyć swoim życiem. Dzięki energii tłumów na koncertach po prostu ożył."
"Minęły cztery lata od naszej ostatniej trasy koncertowej, więc byliśmy gotowi zagrać nowy album na żywo" - dodaje Andy "Fletch" Fletcher. "Dla nas to wszystko się połączyło w jedną całość - to był jeden z najbardziej kulminacyjnych momentów jeśli chodzi o występy na żywo, szczególnie kiedy zagraliśmy nasze starsze, równie wyjątkowe kawałki.
Pierwsza płyta DVD zawiera ponad 20 wspaniałych utworów, między innymi ostatnie single: "Precious", "A Pain That I'm Used To", "Suffer Well", "John The Rewelator" oraz starsze: "Just Can't Get Enough" , "I Feel You", "Enjoy The Silence" i wiele innych.
Druga płyta DVD zawiera ekskluzywne dodatki, między innymi: dwa bonusy w postaci utworów w wersji live: "A Question of Lust" (hit z roku 1986) i z albumu "Playing The Angel" piosenka "Damaged People" wraz z 20-minutowym filmem dokumentalnym, w którym występuje reżyser teledysku "Suffer Well" i autor sześciu ekranów pojawiających się na scenie podczas trasy koncertowej - Anton Corbijn.
"Pracowaliśmy z Antonem nad projektami sceny, co dało kontynuację wizji przedstawionej w teledyskach" - dodaje Dave Gahan. "Z całą pewnością to była nasza najlepsza trasa koncertowa do tej pory - zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym."
Dodatkowo na płycie DVD możemy obejrzeć oficjalną zapowiedź trasy koncertowej, która nastąpiła w Niemczech latem 2005 roku podczas konferencji prasowej oraz niepublikowane wcześniej elektroniczne zapowiedzi dla prasy albumu "Playing the Angel". Z kolei płyta audio zawiera ponad 30 minut fantastycznych utworów zarejestrowanych podczas koncertu.
Europejska trasa koncertowa nastąpiła po 24 występach w Stanach Zjednoczonych i czterech w Wielkiej Brytanii (w tym dwa występy na londyńskim stadionie Wembley). Bilety na 69 koncertów na stadionach zostały wyprzedane w 30 krajach, w tym ponad 800 tysięcy biletów zostało sprzedanych w Europie. Trasa koncertowa "Touring the Angel" była pierwszą serią koncertów od "Exciter" z roku 2001, podczas których zespół zagrał dla prawie dwóch milionów osób.
Depeche Mode zagrali dla 2.5 miliona ludzi w 31 krajach w ciągu tego roku.
Depeche Mode tworzą: Dave Gahan, Andy "Fletch" Fletcher i Martin Gore.
Lista utworów znajdujących się na płytach DVD:
A Pain That I'm Used To
John The Revelator
A Question of Time
Policy of Truth
Precious
Walking In My Shoes
Suffer Well
Macro
Home
I Want It All
The Sinner In Me
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence
Shake The Disease
Just Can't Get Enough
Everything Counts
Never Let Me Down Again
Goodnight Lovers

PLUS
A Question of Lust
Damaged People
Płyta audio z piosenkami w wersji live:
A Pain That I'm Used To
John The Revelator
Precious
Suffer Welll
Macro
I Want It All
The Sinner In Me
Damaged People

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 26.09.2006

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019