O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 12 Grudzień 2019 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Co nowego?

Stacie Orrico - Beautiful Awakening

Stacie Orrico nigdy nie marzyła o tym, by zostać gwiazdą. Sława, wraz ze wszystkimi błyskotliwymi obietnicami, jakie ze sobą niesie, sama ją dopadła. Została odkryta w wieku 12 lat, w wieku 14 wydała swoją pierwszą płytę, zaś kiedy miała 17 lat wyruszyła w światową trasę ze swym kolejnym albumem. Zanim Orrico ukończyła 18 lat sprzedała już 3,4 miliona płyt na całym świecie.
Gwałtowny sukces omalże nie doprowadził tej młodej, obdarzonej naturalnym talentem wokalnym dziewczyny do odsunięcia się z biznesu muzycznego na zawsze. Szczęśliwie, Orrico nie tylko obdarzona jest nadzwyczajnym głosem, lecz również rzadko spotykaną dojrzałością, która sprawiła, że trzy lata temu przerwała swoją karierę, by odkryć na nowo kim jest i co tak naprawdę jest dla niej ważne. Nowy album Stacie, zatytułowany "Beautiful Awakening", opowiada o tej podróży, która doprowadziła ją do miejsca, w którym znajduje się obecnie: gdzie po raz pierwszy ma pełną kontrolę nad swym życiem i karierą.
"To zdecydowanie spokojna płyta" mówi dwudziestoletnia obecnie Orrico. "Chciałam stworzyć album, którego chcielibyście słuchać, kiedy siadacie w swojej sypialni, po długim dniu. Chciałam, by znalazły się na nim piosenki, które można śpiewać nawet przy akompaniamencie samej gitary akustycznej." Rezultatem są wyciszające, romantyczne i zarazem surowe dźwięki gitary, pianina i paru smyczków, zestawione z mocnym głosem Stacie. Orrico mówi, że tematy obecne zarówno w rozdzierających piosenkach "I'm Not Missing You", "Don't Ask Me to Stay", jak i w romantycznych balladach "Easy to Love You", "Wait", czy w krzyczącej do samotnych matek "Babygirl", oraz celebrującej wartość rodziny "So Simple" są odzwierciedleniem radosnych i pełnych miłości okresów z jej własnego życia. Podczas gdy w przeszłości jej utwory, jak sama mówi brały się z dużo bardziej emocjonalnie burzliwego okresu.
Odnowioną pasję do muzyki - od śpiewu, po pisanie i wokalną aranżację - słychać na całej płycie "Beautiful Awakening". Orrico współstworzyła większą część płyty i pracowała z różnymi znakomitymi producentami, takimi jak: Dallas Austin, Dwayne Bastiany, Kaygee, a także z takimi współtwórcami jak: Shekspear, Track & Field, Anthony Dent i Novel. Ten ostatni to raper, piosenkarz, producent i twórca piosenek, którego Orrico poznała w studio w Atlancie, gdzie usłyszała go jak gra w głębi korytarza. "To moja muzyczna bratnia dusza," mówi o Novelu, który jest wnukiem legendy soulu, Solomona Burke i pisał piosenki dla Kelis i India Arie. "W ten sam sposób słyszymy muzykę i inspiruje nas tyle takich samych rzeczy."
Stacie bardzo chce wyruszyć w trasę i koncertować. Jest zainspirowana Lauryn Hill i Alicią Keys, artystkami, które robią to co do nich należy bez zbędnych ozdobników. Nie spodziewajcie się więc tancerzy na scenie i pięćdziesięciu zmian kostiumu.
"Nie to mi chodzi," mówi. "Nie zobaczycie mnie skaczącej dookoła sceny w rytm playbacku. Czuję się tak, jakbym właśnie zaczynała całkowicie nową karierę. Chcę wykonywać muzykę soul, bo ona do mnie najbardziej przemawia.".

Tracklista:
1. So Simple / 2. I'm not missing you / 3. Dream You / 4. Easy To Luv You / 5. Save Me / 6. Take Me Awal / 7. Babygirl / 8. Wait / 9. Is It Me / 10. Don't Ask Me To Stay / 11. I Can't Give It Up / 12. Beautiful Awakening.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 05.09.2006

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019