O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 23 Marzec 2019 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Co nowego?

Iron Maiden - Death On The Road (DVD)

Potrójne, koncertowe DVD Iron Maiden już wkrótce ! Wydawnictwo "Death on the Road" z zapisem koncertu w Westenfalenhalle Arena w Dortmundzie ukaże się na początku lutego 2006.
Zespół Iron Maiden potwierdził datę publikacji niecierpliwie oczekiwanego DVD "Death on the Road", potrójne DVD ukaże się 6 lutego 2006.
Zestaw DVD zawiera nagranie koncertu w Westenfalenhalle Arena w Dortmundzie, w ramach "Dance of Death Tour".
Steve Harris komentuje: "Zdajemy sobie sprawę, że fani musieli poczekać na to DVD dłużej niż było to planowane, ale Iron Maiden godzi się tylko na produkcje najwyższej jakości.
Na tym DVD widoczny jest dodatkowy czas i ogromny wysiłek, który włożyliśmy w jego produkcję. Mogę z pewnością powiedzieć, że kiedy ludzie zobaczą takie utwory jak "Paschendale" czy "Dance of Death", szczęki opadną im do podłogi - tak jak to było w moim przypadku, kiedy w domu obejrzałem ostateczną wersję. Z takimi wizualizacjami i odtwarzaniem w 5.1 na przyzwoitym sprzęcie człowiek czuje się jakby był w pierwszych rzędach na koncercie !"
Aby zapewnić najwyższą jakość, uniknąć ustępstw i odtworzyć najlepszy dźwięk i obraz, zespół zdecydował się na wydanie koncertu na dwóch oddzielnych dyskach - jeden z tradycyjnym soundtrackiem stereo, drugi z dźwiękiem 5.1, specjalnie zmiksowanym przez Kevina "Cavemana" Shirleya.
Trzeci dysk DVD to dodatki specjalne: ekskluzywny film dokumentalny wyreżyserowany przez Matthew Amosa, który odpowiadał także za "Early Days" - wcześniejszy dokument o grupie. Produkcja Amosa na "Death on the Road" to dogłębne spojrzenie na produkcję albumu "Dance of Death", od momentu komponowania utworów, przez nagrywanie, aż po detale potrzebne do zorganizowania tak potężnego show.
Mówi manager Iron Maiden Rod Smallwood: "Ten dokument to coś specjalnego dla fanów, to obraz tego jak Iron Maiden razem pracują podczas nagrań. Tygodniami namawiałem ich, żeby wpuścili kamerę do studia. Wcześniej nigdy się na to nie zgadzali, ale tym razem zdecydowaliśmy się, by kamera zarejestrowała proces nagrywania. Duża część została nagrana przez Kevina Shirleya i samych członków zespołu. Myślę, że ten materiał znakomicie oddaje talent, wysiłek i niezwykłą atmosferę podczas sesji nagraniowych Iron Maiden."
Na DVD "Death on the Road" znajdą się też promocyjne video z albumu, wywiady z członkami ekipy produkcyjnej i fanami, szkice projektów oraz fotogaleria - w sumie dysk z dodatkami to ponad 3 godziny atrakcji.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 07.02.2006

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019