O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 30 Maj 2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Co nowego?

Telepopmusic - Angel Milk

Drugi album zespołu zatytułowany "ANGEL MILK" ukaże się 3 lata po debiutanckim krążku "GENETIC WORLD".
Trzej muzycy (Fabrice Dumony, Christophe Hetier, Stephan Haeri) spędzili ponad rok odcięci od świata w swoim paryskim studiu, pracując nad nowym albumem z tą samą grupą przyjaciół co przy debiutanckiej płycie. Na albumie usłyszymy między innymi: wokalistkę Angelę McCluskey i rapera Mau - ex Earthling oraz nowe odkrycie Telepopmusik, wokalistkę Deborah Anderson, znaną ze współpracy z Mo Wax i DJ Shadow.
Na "ANGEL MILK" słychać też wpływy Gershwina, czy Yma Sumaca, które jednak nie narażają na szwank oryginalności tej płyty. Muzyka Telepopmusik inspirowana jest wieloma źródłami, ale nie ma w niej przywiązania do jednego stylu czy grupy.
Rewelacyjnie dopracowana płyta "ANGEL MILK", zapowiadana singlem "Into Everything" - w radiu wkrótce, ukazuje zadziwiająco dojrzałe i proste podejście do muzyki pop.
Zespół Telepopmusik pojawił się na muzycznej scenie pod koniec lat 80-tych. Pierwszy singiel tria, zatytułowany "An Ordinary Life" (Zwykłe życie), nagrany został w 1998 roku dla niezależnej wytwórni Catalogue. Kilka lat później wydany został debiutancki album Telepopmusik pod tytułem "GENETIC WORLD". Płyta zebrała liczne pochwały od krytyków i wzbudziła entuzjazm publiczności.
Po nominacji do nagród Grammy i nawiązaniu współpracy z Janet Jackson, "GENETIC WORLD" sprzedał się na całym świecie w ilości ponad 250.000 sztuk, stając się jedną z niewielu francuskich płyt mogących się pochwalić takim wynikiem.
Po wydaniu debiutanckiego krążka, zespół Telepopmusik rozpoczął gigantyczne tournee - blisko 100 koncertów od Moskwy po Stambuł, od festiwalu w Glastonbury po Nowy Jork i Puerto Rico.
Po sukcesie albumu muzycy rozpoczęli pracę nad solowymi projektami. Fabrice Dumony napisał wyróżniony na festiwalu w Cannes soundtrack do "La Repetition" Catherine Corsini.
Christophe Hetier, aka Antipop, zaakcentował swoją obecność w kilku miksach do filmów i licznych występach didżejskich, zaś Stephan Haeri, aka 2Square, nagrał pierwszy solowy album.
Mimo pewnych zmian w twórczości zespołu, nic nie zmąciło współpracy między artystami, a drugi album Telepopmusik "ANGEL MILK" okazuje się perfekcyjnie dopracowaną płytą. Premiera albumu zaplanowana została na 23 maja 2005.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 29.05.2005

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020