O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 23 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Co nowego?

Wild - Time

Po dwóch latach ciężkiej pracy, prób i ćwiczeń debiut EMI Classics - zespół Wild jest w gotowy by ujrzeć światło dzienne. Pięć pięknych i utalentowanych kobiet, każda z ogromnym doświadczeniem w muzyce klasycznej - dwie z Serbii i trzy z Wielkiej Brytanii - pojawiło się, aby zapoczątkować nową koncepcję muzyki popularnej - "klasyczna muzyka współczesna".
Producentami / autorami ich debiutanckiej płyty "Time" są m.in Jeff Wayne (War of the Worlds, Maksim), Eric Serra (The Fifth Element, Subway, Big Blue), Tonci Huljic (Maksim, Bond), Ian Wherry (Maksim, Bond, Vanessa Mae), Orion (Prodigy, Dido, Embrace) oraz Gary Langan (Maksim, Bond).
W skład zespołu Wild wchodzą:
IVA COJIC (fortepian i wokal) - absolwentka Akademii Muzycznej w Belgradzie, w klasie fortepianu klasycznego. Iva doskonaliła również swoją grę na pianinie na Hochschule fur Music w Monachium, a także rozwijała zdolności wokalne, ucząc się śpiewu jazzowego i gospel. Dała wiele koncertów jako piosenkarka solowa, łącząc muzykę soul z jazzem. Występowała również z kilkoma dużymi zespołami i była drugoplanową wokalistką wielu międzynarodowych, niemieckich i serbskich gwiazd.
KATIE FENNER (skrzypce) - przyjęta w wieku kilkunastu lat do Narodowej Orkiestry Młodzieżowej, jako jej najmłodszy członek. Koncertowała we wszystkich najważniejszych salach koncertowych w Wielkiej Brytanii, włączając Royal Albert Hall i Buckingham Palace, a także w wiodącej na świecie Bromley Youth Symphony Orchestra. Tuż przed przyjęciem Katie do Królewskiej Akademii Muzycznej, w której uzyskała tytuł Bmus Hons i świadectwo LRAM, zdobyła upragnione zwycięstwo w konkursie Normana Trotmana.
CHANTAL LEVERTON (altówka) - urodzona w Londynie, odbywała tournee z Narodową Orkiestrą Młodzieżową i w wieku 13 lat zdobyła Nagrodę im. Henry'ego Wood'a jako najbardziej obiecująca skrzypaczka.
ANDJELKA RISTIC (fortepian/instrumenty klawiszowe) - pracująca wcześniej przez 18 miesięcy jako prezenterka telewizyjna w popularnym programie porannym, nadawanym przez stację Pink TV, zrezygnowała z kariery w telewizji na rzecz zespołu Wild.
Andjelika ma pochodzenie muzyczne - jej ojciec uczył muzykologii w Belgradzie, a Andjelika już w wieku sześciu lat zaczęła próbować swoich sił na fortepianie. W wieku ośmiu lat zaczęła brać lekcje muzyki, a wkrótce potem poszła do szkoły muzycznej.
IZZY JOHNSTON (skrzypce) - pochodząca z rodziny zawodowych muzyków (rodzice prowadzili szkołę muzyczną w Hertfordshire). Brat Izzy, Rupert, gra na waltorni, Magnus jest skrzypkiem i frontmanem zespołu Aronowitz Ensemble, a Guy gra na wiolonczeli. Izzy studiowała skrzypce na wydziale Royal College of Music w Londynie. Następnie uczęszczała do szkoły w Manchesterze, gdzie zdobyła nagrodę im. Idy Carroll. Skrzypaczka uzyskała również stypendium na Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie i studiowała z Howardem Davis'em. W tym okresie, dwukrotnie odbyła prestiżowe kursy muzyczne w Ameryce.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 13.02.2005

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019