O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 18 Kwiecień 2019 r. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

Co nowego?

Kylie Minogue - Ultimate Kylie

Kylie Minogue zapowiada premierę podwójnej płyty "Ultimate Kylie" - jedynego wydawnictwa zawierającego największe hity z całej kariery wokalistki. Na albumie znajdą się w sumie 33 utwory, w tym dwie nowe piosenki.
Kylie Minogue, jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, zaplanowała na jesień tego roku premierę albumu "Ultimate Kylie", będącego wyczerpującym zbiorem jej największych przebojów nagranych od 1987 roku po dziś.
Dwupłytowe wydawnictwo zawiera 31 przebojowych singli artystki oraz dwa nowe utwory, z których jeden, "I Believe In You", Kylie napisała i nagrała wspólnie z Jakiem Shearsem i Babydaddy'm z Scissor Sisters. Efekt tej zaskakującej współpracy - nowy singiel, będzie można usłyszeć w radiu jeszcze w październiku.
Od momentu gdy w 1987 roku "The Loco Motion" stało się pierwszym utworem Kylie, który dotarł na szczyt australijskiej listy przebojów, artystka nieustannie bije wszelkie rekordy. Jej pierwszy singiel wydany w Wielkiej Brytanii, "I Should Be So Lucky", dotarł w marcu 1988 r. na szczyt notowania i zapisał się w historii jako pierwszy singiel od ponad dziesięciu lat, który okupował najwyższe miejsce aż przez pięć tygodni. Każda kolejna dekada kariery Kylie przynosiła jakiś przełom. Ostatni związany jest ze słynnym przebojem "Can't Get You Out Of My Head" z 2001 roku, który był piątym singlem Kylie w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych utworów wokalistki od początku 2000 roku.
Szacuje się, że na całym świecie sprzedano 20 milionów singli Kylie, zaś sprzedaż jej płyt na świecie osiągnęła rekordową liczbę ponad 40 milionów egzemplarzy.
W 1991 roku biblia przemysłu muzycznego, "Music Week", przyznała, że Kylie to jedyna artystka w historii brytyjskich list przebojów, która umieściła pierwsze 13 singli w notowaniach typu Top 10. Jest to wyczyn, którym nie mogą się pochwalić tacy giganci jak The Beatles, Elvis Presley, Madonna czy Michael Jackson.
Premiera albumu "Ultimate Kylie" zaplanowana jest na 22 listopada 2004.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 20.11.2004

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019