O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 27 Maj 2020 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Wywiady

CLONES - wywiad z Julien'em - maj 2004. STRONA: 3

Jakie są Wasze dalsze plany, co się zmieniło od ukazania się waszej płyty w tworzonej przez was muzyce?
Zmienili się przede wszystkim ludzie, ponieważ przeprowadziliśmy się z południa Francji do Paryża, czyli mocno zmieniło się nasze środowisko. Jeżeli chodzi o koncerty, to gramy trochę więcej. Poza tym chcemy wydać nasz następny album, który będzie zupełnie różny od pierwszego. Dodatkowo, ciągle spotykamy się z muzykami, z którymi chcielibyśmy coś nagrać. Niedługo jedziemy w zaplanowaną trasę koncertową po Meksyku, Kanadzie i Niemczech, więc czas mamy wypełniony.
Planujecie przyjazd do Polski?
Ciągle czekamy na propozycję z Polski, to na razie dość skomplikowane, ale może po wydaniu naszej płyty w Polsce i kiedy będziemy w Niemczech, czyli niedaleko, uda nam się tu przyjechać.
Jak wygląda środowisko muzyki elektronicznej we Francji? Lubicie się, spotykacie?
No cóż, jeżeli chodzi o fanów muzyki elektronicznej, to nie mamy żadnych problemów, jesteśmy bardzo dobrze odbierani. W specjalistycznej prasie nie zawsze jesteśmy doceniani, ale to normalne. Generalnie we Francji jesteśmy lubiani. Piszą o nas w prasie, nasze utwory gra radio, takie wyspecjalizowane radiostacje jak Radio Nova, Radio MG. Gazety takie jak Tracks, piszą o nas dobre artykuły, może nie jest to dobra krytyka muzyczna, ale no cóż, mikrokosmos francuskiej muzyki elektronicznej jest skomplikowany. My się tym zupełnie nie przejmujemy, jesteśmy wyalienowani z tego środowiska, ale jest w nim bardzo dużo ludzi, którzy nas szanują i których my szanujemy. Nie chcę wchodzić w kwestie zazdrości, na pewno znamy i bardzo doceniamy takie zespoły jak Daft Punk, Stardust kto ich nie docenia? Znamy różnych ludzi, doceniamy ich, ale nie koniecznie są to dla nas najważniejsze sprawy. Spotykamy się przy różnych okazjach i generalnie to mili ludzie.
Przeszkadza Wam czy pomaga, że jesteście bliźniakami?
No cóż, na pewno kiedyś, w dzieciństwie przeszkadzało nam to bardziej, takie zwykłe problemy bliźniaków, które zdarzają się w każdej rodzinie, w każdej grupie ludzi. Ale dzisiaj widzimy w tym więcej pozytywów, pomaga nam to w tworzeniu muzyki, dlatego na naszej płycie można usłyszeć dużo styli. To taki muzyczny przykład wspólnej schizofrenii, prowadzimy ze sobą wieczną muzyczną wojnę, jeden stara się narzucić swoje pomysły drugiemu i daje to niesamowite rezultaty, bardzo wzbogaca naszą twórczość. Toteż fakt bycia bliźniakami bardzo nam pomaga, pozwala połączyć różne wpływy w jeden.
Jaki jest Twój ulubiony utwór na płycie?
Bardzo lubię "War Games”, lubię "Which One Is Which", który jest kawałkiem reggae-muffinowym, ale tak naprawdę to nie mam ulubionego, to są właściwie te, których najmniej nie lubię.

Rozmawiała: Marta Szymonik-Majewska

Dodatkowe informacje:

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 |
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020