O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 22 Maj 2019 r. Imieniny: Emila, Neleny, Romy

Wywiady

APOLLO 440 - wywiad z Trevorem Gray'em, założycielem i klawiszowcem zespołu, czerwiec 2003r.. STRONA: 2

- Album "Dude Decending A Staircase" jest pierwszym, który powstał prawie bez udziału waszego dotychczasowego wokalisty Mary Mary.
- Tak, Mary śpiewa w tle kilku kawałków, ale faktycznie nie jest na czele zespołu.
- W takim razie zaproszenie na płytę tylu różnych wokalistów było przyczyną czy raczej skutkiem jego usunięcia się w cień?
- Kiedy po skończeniu poprzedniej trasy rozpoczęliśmy pracę nad nowym materiałem i Mary miał gotowych też kilka swoich kompozycji. Tak się jednak stało, że interesowała nas też praca z nowymi wokalistami i na aktualnym albumie nie znalazły się żadne z jego kawałków. Kto wie, może wykorzystamy je na następnych albumach? Mary zaangażowany jest poza tym w swój własny projekt Maximum Roach, w którym grają także koncertowi muzycy Apollo - Paul Kodish i Cliff Hewitt. Na płycie słychać gości, których znacie już choćby z "Electro Glide In Blue", np. moją siostrę Elizabeth, Ewana MacFarlane'a czy Pete'a Wylie'a Tak więc, podobnie jak Mary'ego - usłyszycie to wiele znanych głosów.
- Czy w takim razie wymieniony przez ciebie Ewan nie staje się już pełnoprawnym członkiem zespołu? Na ostatnich płytach Apollo słychać go coraz częściej.
- Nie, Ewan ma swój własny zespół Grim Northern Social i nagrywa dla wytwórni One Little Indian. Na naszej stronie internetowej jest link do jej strony. Jego większy udział polega pewnie na tym, że spędza z nami w studio stosunkowo więcej czasu niż inni - i dlatego jest pewnie współautorem tak wielu kawałków.
- Jak wielu gości z płyty będzie można usłyszeć podczas następnej trasy koncertowej?
- Nad tym właśnie teraz intensywnie pracujemy. Przy poprzedniej płycie było to o tyle łatwiejsze, że cały skład koncertowy nagrywał z nami wcześniej w studio. Tym razem koncerty z 20-oma różnymi wokalistami są raczej niemożliwe, więc na razie sprawdzamy szczegóły techniczne: kto jest kiedy dostępny itd. Odwiedzajcie naszą stronę, stamtąd najszybciej dowiecie się gdzie i kiedy można nas zobaczyć live.
- Pamiętamy wasze przeróbki motywów głównych z takich filmowych hitów jak "Zagubieni w kosmosie" czy "Aniołki Charliego". Czy macie w planach jakieś kolejne utwory do filmów?
- W przygotowaniu jest właśnie nowy film Samuela L. Jacksona p.t. "SWAT" i wykorzystano w nim nasz kawałek 'Time Is Running Out'. Jego twórcy poprosili nas też o zremiksowanie utworu Sammy'ego Davisa Jr. i zaczynamy nad nim pracę już w przyszłym tygodniu. To są nasze najbliższe plany filmowe.
- Czy będzie można usłyszeć was jeszcze w jakimś filmie?
- Chociażby w kontynuacji przygód "Aniołów Charliego", w której ponownie pojawia się nasz motyw z pierwszej części. Z tego co wiem, słychać nas nawet w zapowiedzi tego filmu. To ciągle temat główny tej historii.

Dodatkowe informacje: Apollo 440

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 | Następna strona >>
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019