O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 16 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Aliny, Anety, Benona

Co nowego?

Sublim - Summerends

Zespół Sublim powstał z niedokończonych wątków, niewygasłych uczuć i pragnień, jakie zostały poddane procesowi muzycznej sublim-acji.
Od samego początku swojej działalności, grupa nie miała problemów z przekonaniem do swojej twórczości innych ludzi. Przekonała nie tylko wytwórnię EMI, ale również ludzi z pogranicza muzyki alternatywnej. Dzięki temu na sesji nagraniowej pojawili się specjalni goście: wokalistka Natalia Fiedorczuk (znana z projektów: Orchid, czy Nathalie and The Loners) i saksofonista Tomasz Duda (Pink Freud, Mitch and Mitch, Ania Dąbrowska).
Po trzech latach od letniego spotkania przyjaciół w 2006 roku, Sublim stał się bogatszy o kilka nowych historii i pragnień. Niebawem stanie się także bogatszy o swoje pierwsze, pełne wydawnictwo muzyczne: płytę Summerends.
Sublim o swojej płycie: "Jest to efekt naszej trzyletniej pracy muzycznej, której owoc niewątpliwie przerósł nasze oczekiwania. Spośród trzydziestu piosenek wybraliśmy jedenaście - tych, które wydały nam się najlepsze, a przy tym pasowały treścią do całego konceptu, jaki chcieliśmy stworzyć. Summerends to bowiem krótka opowieść o wieku dorastania oraz tych wszystkich emocjach, lękach i pragnieniach, jakie się z nim wiążą. W stworzeniu tej historii pomógł nam producent Mariusz Szypura, który do tej pory współpracował z czołówką polskich artystów. Na płycie pojawili się również specjalni goście, związani ze sceną niezależną: Natalia Fiedorczuk (znana z takich projektów jak: Orchid, Nathalie and The Loners) i Tomasz Duda (Pink Freud, Mitch and Mitch, Ania Dąbrowska). Album będzie przepięknie wydany w tekturowym digipacku. Opracowaniem graficznym zajął się zespół oraz Mariusz Szypura (który rok temu otrzymał nagrodę Fryderyka za najlepszą oprawę graficzną albumu). Mocno wierzymy, że polubicie ten album i że już niebawem spotkamy się na koncertach!!! Bądźcie z nami!!!"

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Blue Note/EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 08.03.2010

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019