O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 26 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Co nowego?

Pono Feat. Sokół - To prawdziwa wolność człowieka

Pono (Zipera' ZIP Skład)i Sokół (WWO' ZIP Skład) zaczynali w połowie lat dziewięćdziesiątych. Pojawiali się jako TPWC na płytach DJ Volta i różnych składankach. Zaczynali undergroundowo' nagrywając kawałki w sklepie muzycznym Indigo. Szybko zostali zauważeni i już chwilę po nagraniu pierwszych kawałków zagrali support przed RUN DMC. W 2006 roku Sokół zaczął nagrywać pierwszy materiał solowy' jednak po wielu spotkaniach zapadła decyzja' że Pono dogra się do kawałków Sokoła. Tak powstała płyta Sokół feat. Pono zatytułowana "Teraz pieniądz w cenie".
Największą niespodzianką na płycie był utwór "W aucie" wyprodukowany przez Roberta M. nagrany z udziałem legendarnego Franka Kimono. Pierwszy album - bardziej nowoczesny' inny od dotychczasowych nagrań raperów - ukazał się w 2007 roku i osiągnął on statut złotej płyty. Druga płyta już spokojniejsza oraz bardziej klasyczna ukazała się w 2008 roku' na której gościnnie wystąpiła min. Kapela Czerniakowska.
Nadszedł czas na 3 część. Tym razem Pono zaprosił Sokoła do współpracy' co zaowocowało projektem Pono feat. Sokół pt: "To prawdziwa wolność człowieka".
Tytuł płyty oddaje w pełni nową formułę dotarcia do słuchacza i niesie z sobą głęboki przekaz.
Nową postacią na scenie hip-hopowej jest producent płyty Piotr Skotnicki (Skuter). Jest on bardziej znany w środowisku jazzowym i klubowym' co w połączeniu z hip - hopem stworzyło niepowtarzalny klimat płyty.
Nie tylko forma dotarcia do słuchacza jest czymś nowym.
Nowatorski projekt okładki w 3D według autorskiego pomysłu Krzysztofa Gajewskiego i Macieja Szali to dodatkowy walor albumu' który pomimo ukazania się za darmo w internecie w formacie MP3' dostępny będzie także w sprzedaży tradycyjnej na CD.
Część dochodu z płyty Pono feat. Sokół zostanie przeznaczona na cele charytatywne.
Na płycie pojawiają się tacy goście jak: Zipera 'Fundacja nr 1' WWO' Hanna Banaszak' O.S.T.R.' MadMajk' muzycy: Paweł Bomert - bas' Wojciech Pilichowski - bas' Mirek Wiśniewski - bas' Robert Kubiszyn - bas' Michał Dąbrówka - perkusja' Paweł Radziszewski - gitara elektryczna' Bartek Halber - gitara akustyczna' Artur Włodkowski - saksofony' Jarosław Ważny - puzony' O.S.T.R - skrzypce elektryczne' DJ Deszczu Strugi' oraz dzieci z chóru zza okna.
Na krajowym rynku muzycznym szykuje się rewolucja' ponieważ płyta będzie w całości do pobrania za darmo w formacie MP3. Wydawcą płyty jest 3label.
Premiera 7 grudnia.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: New Music Art/3label.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 02.12.2009

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019