O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 26 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Co nowego?

2PU - Twoja wina

Nowa EP-ka zespołu przypadnie do gustu nie tylko fanom mocnego' rockowego brzmienia. Szczere' nabrzmiałe emocjami teksty nie bojące się traktować o sprawach trudnych i na wskroś aktualnych oraz mocny' kobiecy wokal i dopracowane' nowoczesne' choć wciąż solidnie rockowe granie tworzą niezwykłą' energetyzującą całość. Ta płyta nie pozostawia obojętnym' muzyka emanuje potężną energią' a przekaz tekstowy oddziałuje z wielką mocą.
Teledysk do utworu "Zanim"' który był zapowiedzią nowej płyty' spotkał się ze świetnym przyjęciem i znakomitymi recenzjami. Energię i żywiołowość zespołu' który debiutował w barwach fonograficznego giganta - Universal Music' doceniono podczas koncertów w ramach festiwali Woodstock' niemieckim O.B.O.A. czy też Union of Rock w Węgorzewie.
EPka "Twoja Wina"to płyta przy nagraniu i masteringu której szczególny nacisk położono na osiągnięcie zamierzonego przez producentów oraz muzyków brzmienia' a co udało się uzyskać dzięki uznanemu na całym świecie studiu masteringowemu grupy Universal Music w Nowym Yorku. Masteringiem zajął się nominowany do nagrody Grammy i ceniony w świecie muzycznym Peter Doell.
Płyta jest dostępna w ramach akcji promocyjnej ZA DARMO i można ją pobrać w całości z profilu MySpace zespołu (www.myspace.com/2pupl) i oficjalnej www.2PU.pl' ale nie tylko. Wersja pudełkowa jest możliwa do zdobycia w mediach patronujących całej akcji' podczas rozmaitych konkursów oraz na koncertach zespołu.
1 grudnia 2009 będzie miała miejsce ogólnoświatowa internetowa premiera anglojęzycznej wersji EPki zatytułowanej "Your Fault". Materiał ten dostępny będzie w postaci "do pobrania" w ponad 12 największych sklepach internetowych' między innymi takich jak iTunes' Amazon' Napster czy też Rhapsody.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: 2PU.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 19.11.2009

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019