O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 12 Grudzień 2019 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Co nowego?

Blade Loki - Torpedo Los

Zespół Blade Loki powstał w 1992 roku we Wrocławiu. Od początku istnienia zespół jest wierny z jednej strony silniejszemu osadzaniu swoich dźwięków w punkowej tradycji, zaś z drugiej do ubarwiania formuły stylami Ska, Reggae, Hard Core co w połączeniu ze wstawkami granymi na instrumentach dętych i sceniczną charyzmą daje mieszankę energetycznej i porywającej muzyki.
Zespół zagrał wiele koncertów większych i mniejszych, w małych i dużych miastach, dla 50 i 250 tys. osób w Polsce, Niemczech i Czechach. Od 17-u lat zespół nie uznaje kompromisów muzycznych i jest w tym konsekwentny.
W 1995 roku grupa nagrała swój debiutancki album "Młodzież olewa", zyskując pochlebne recenzje odbiorców. W tym samym roku zespół wystąpił w katowickim Spodku na Festiwalu Odjazdy '95. W 1997 roku na składance "Muzyka Przeciwko Rasizmowi" ukazał się utwór BLADYCH pt. "Manifest" a dwa utwory, tj. "Co się stało" i "System" ukazują się na składance w USA. Po kilku latach przerwy w 2000 roku zespół nagrywa i wydaje kolejną płytę "Blada Płyta" dla firmy S.P. Records. W 2002 roku ukazuje się album "Psy i Koty", który również zostaje wydany w Czechach i Słowacji. W tym samym roku Blade Loki występują na Przystanku Woodstock 2002. Jeden z utworów wykonanych podczas koncertu znalazł się w filmie pt. "Przystanek Woodstock - Najgłośniejszy Film Polski". W 2003 kilka utworów z płyty znalazło się na składankach w Polsce, Czechach i Słowacji.
W kwietniu 2006 BLADZI nagrali swoją kolejną płytę o tytule "NO PASARAN", która ukazała się nakładem firmy S.P. Records.
Aktualnie zespół ukończył nagranie kolejnego albumu pt.: "TORPEDO LOS". Grupa zaprezentowała na ów płycie kilkanaście premierowych piosenek, pełnych ostrego i zarazem melodyjnego ducha. W utworach tych zespół pozostaje wierny swojej stylistyce.
"Torpedo Los" jest ostatnią płytą, na której zaśpiewała dotychczasowa wokalistka BLADYCH LOKÓW Agata Polic. Już podczas trasy koncertowej zadebiutuje w tej roli Agnieszka "Majka" Niemczynowska.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: SP Records.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 23.05.2009

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019