O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 25 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Co nowego?

Mrozu Front - Miliony monet

Od dziś w polskich sklepach muzycznych oraz w Internecie w serwisie Muzodajnia sieci Plus można kupić debiutancką płytę Mroza "Miliony Monet".
Łukasz Mróz - utalentowany, 23-letni wokalista i producent z Wrocławia nagrał swoją debiutancką płytę w niezależnej wytwórni Pink Crow Records. Muzyka Mroza to mieszanka popu, nowych brzmień, r'n'b i soulu. Kawałek "Miliony Monet" królował na listach przebojów sieci radiowych w Polsce.
Już dziś wszystkie utwory z płyty "Miliony Monet" można ściągnąć legalnie prosto na komórkę lub komputer z serwisu Muzodajnia. Przez dwa tygodnie od dnia premiery serwis Muzodajnia ma wyłączność na legalne udostępnienie albumu w Internecie.
- To super sprawa, że mój album będzie dostępny w dniu premiery na Muzodajni - mówi Mrozu. - Fascynują mnie nowe media i możliwości, które daje Internet i telefonia komórkowa. Za jakiś czas być może sprzedaż muzyki przeniesie się do nowych mediów, to nieuchronny proces i chcę brać w nim udział.

Biografia Mroza
Mrozu ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej o profilu teatralnym. Kariera muzyczna Mroza rozwija się konsekwentnie od kilku lat, podczas których zebrał spore doświadczenie muzyczne. Występował w młodzieżowych musicalach oraz przedstawieniach muzycznych m.in. we Wrocławskim Teatrze Lalek, oraz Centrum Sztuki Impart. Został laureatem w konkursie na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej - "Bardzo Wielka Woda".
Pierwsze dobrze brzmiące utwory Mrozu zaśpiewał z raperem Wozem, który był pionierem wrocławskiej sceny hip hopowej. Owocem tej współpracy było wyróżnienie radia Eska, które umieściło utwór "Jestem imprezą" na składance Rap Eskadra vol. 3. Mrozu nawiązał współprace z Dj Kennethem (Holandia ) i Mr. Kingloverem (Jamajka), tworząc skład dancehallowo/hip hopowy "Party Soldiers", gdzie pełnił rolę producenta. Mrozu wykonał remixy dla zespołu Da Luxe, znanego z hitu "Groove Me", do których koncertowali między innymi na Sopot Festival w 2006 roku i na wyborach Miss Polonia. Mrozu wspólnie z Nowatorem dostał się na play listy Radia Eska. Wyprodukował między innymi riddim na płytę Mesajah "Ludzie prości" do utworu "Możesz robić to co chcesz".

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Aimcomms/Muzodajnia.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 02.05.2009

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019