O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 20 Lipiec 2019 r. Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Co nowego?

Tom Palash - Electronic Theatre

Electronic Theatre to tytuł najnowszej EP'ki Toma Palasha. Najnowsze wydawnictwo z Homage Records, sublabelu Levitate Records, będzie dostępne na Beatporcie od 1 lutego br. Swoisty spektakl tworzą cztery różnorodne utwory - dwa pierwsze stonowane, wprowadzające w delikatną aurę elektroniki, dwa kolejne mroczne, z dodatkiem pianina i syntezatora.
Pierwszym trakiem na EP'ce Palasha jest "Memories". Sentymentalna podróż w czasie, w której autor starał się uchwycić dźwięki budujące uczucie lekkości i przyjemnego spojrzenia w przeszłość oraz przyszłość. Utwór ten pozwala na chwilę refleksji, stawia pytania i przypomina spełnione chwile. Następujący po nim "Czeslaw's dancing fly" to produkcja z domieszką elektronicznego humoru. "Chciałem tym utworem pokazać ,że elektronika jest ogromnym narzędziem ,że można się nią bawić" - twierdzi Tom Palash.
Kolejnym kawałkiem na Electronic Theatre jest "Criminal". Utwór mroczny, stwarzający wrażenie tajemniczości, w którym mocny bas i silna stopa dopełniają efektu. "Koncepcja tego kawałka miała oddać uciekiniera z miejsca zbrodni. Kogoś, kto tak naprawdę nie zrobił nic złego, jedynie znalazł się w złym miejscu, w nieodpowiednim czasie" - dodaje artysta. EP'kę kończy "Fuckin", który jest ukłonem w stronę acid techno. Mocno uderzająca stopa, bas pełen wirtuozerii, przeplatają się od czasu do czasu z delikatnym syntezatorem i pianinem. "Fuckin" zwieńcza całe przedstawienie zaznaczając przy tym, że ciąg dalszy nastąpi.
Tom Palash zajmuje się muzyką bez przerwy od 1997 roku. Znany początkowo jako GDM, przygodę z dźwiękami rozpoczynał od hip-hopu. Zaowocowało to m.in. produkcją utworu "Walizka" na słynną już składankę Junoumi vol.2. W 2005 roku postanowił zająć się muzyką elektroniczną, którą z powodzeniem tworzy po dziś dzień. "Tom jest bardzo utalentowanym producentem. Jesteśmy dumni z tego, że jest z nami, że wspólnie możemy tworzyć coś niezwykłego" - twierdzi Manager Levitate Records, Michał Ignatowicz.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Levitate Rec..
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 30.01.2009

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019