O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 30 Maj 2020 r. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Co nowego?

Krzyszt Of Misiak - Wyjątkowo kulturalny weekend

ukazała się kolejna, po "Telegramach", "Zdjęciu z Misiem" i "Wydaje mi się..." moja autorska płyta nosząca tytuł "Wyjątkowo Kulturalny Weekend". Krótko mówiąc jest to album, który w pewnym sensie jest kontynuacją działań muzycznych nawiązujących do poprzedniej płyty, czyli "Wydaje mi się...". Nadal mamy solidną porcję implikacji i eksperymentów z elektroniką z gitarowym Hate-Jazzem. Tym razem bezlitosne elektroniczne algorytmy ocieplają częściowo instrumenty akustyczne: gitara akustyczna, harmonijka ustna (Bartosz Łęczycki), skrzypce (Piotr Kelm) i wokal(izy) (Zbigniew Żuk, Alicja Łukaszewska). Ponadto gościnnie wystąpili jeszcze:
Krzysztof Ścierański (bas) i Dave Latchaw(inst.klawiszowe). Współprodukcją, editingiem i miksem zajął się Paweł Mielnik.
Płyta jest przedsięwzięciem o charakterze multimedialnym. Po włożeniu jej do komputera (PC & Mac) znajdziecie na niej m.in. teledysk z utworem "Krzyszt of Płock" (z możliwością pobrania go na telefon komórkowy).
Do promocyjnej ilości płyt dołączona jest sygnowana moim logo kostka gitarowa, a kupon konkursowy daje szansę na wylosowanie atrakcyjnej nagrody w postaci "kaczki" Multi Wah MW-04 firmy EXAR Electronic.
Niezależność i konsekwencja to cechy, które mnie kręcą. Tymi samymi słowami opisuję "Wyjątkowo Kulturalny Weekend". A tak na prawdę mamy do czynienia z normalną, melodyjną, elastyczną, pozytywną i energetyczną muzyką do użycia w każdych warunkach. Starałem się, aby czas spędzony podczas obcowania z tą płytą nie był czasem straconym, a wręcz przeciwnie - dostarczył słuchaczom jak najwięcej niezapomnianych wrażeń i dużo pozytywnych wibracji....

Krzysztof Misiak (gitarzysta, kompozytor, muzyk) Współpraca: Marek Biliński, ex-CHYLIŃSKA, Mietek Jurecki, 3 Jazz Soldiers (K.Ścierański, W.Pilichowski, M.Raduli, G.Bissonette, R.Wolbach, T.Łosowski, P.Bańka, Virtual Jazz Re@lity, S.Neale, J.Pelc, F.Sojka)

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Krzyszto of Misiak.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 07.11.2008

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020