O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 26 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Co nowego?

Ptaky - szkoła latania

11 września zespół PTAKY wypuszczają do ludzi swoją Szkołę Latania , taki tytuł nosi ich kolejna płyta, na którą kazali czekać 4 lata. Nie bez przyczyny użyłem słowa "wypuszczają" . Zespół zdecydował się na dość rewolucyjną formę docierania do słuchaczy rozdając wszystkie piosenki ZA DARMO!! Każdy internauta będzie mógł ściągnąć Szkołę Latania nie wydając ani jednej złotówki. Płytę będzie można ściągnąć za pośrednictwem Interia.pl oraz muzzo.pl. Tak mówią o pomyśle :
"Chcemy zapukać do każdych drzwi i "dać się przesłuchać". Wierzymy, że naturalną siłą piosenek zwrócimy uwagę wielu zainteresowanych. W dzisiejszych czasach umożliwia to internet. Jest bliżej ludzi niż jakakolwiek wytwórnia ze swoimi zarobkowymi ambicjami typu 'trzy dychy za CD' , i jakby tego było mało , nie dbająca o to aby nasza płyta była do nabycia w sklepach. Zbyt dużo mieliśmy ostatnio właśnie takich informacji . Nie po to nagrywamy muzę aby kisiła się w niedbalstwie o naszych słuchaczy . Prawdą też jest że jesteśmy dość wymagający więc nie łatwo oddajemy prawa do naszych piosenek za mało przekonujące cwaniackie łaskotanie w rozmowie.
Pierwszym singlem promującym płytę jest piosenka pt Zapałki marzeń. To właśnie do tego utworu zespół nakręcił zdjęcia teledysku w poznańskim, secesyjnym kinie , który za chwilę będzie można obejrzeć w internecie i TV . Zespół kończy swoją zapowiedź premiery zachętą .

Bio zespołu - skrót:
Kariera zespołu Ptaky , po bardzo udanym debiucie, zyskała nie tylko ogólnopolski rozgłos, ale wręcz otarła się o wielki świat. Singel "Chroń to co masz" znalazł się na polskiej ścieżce dźwiękowej drugiej części filmowych przygód Spidermana. Pasmo kolejnych sukcesów przypadło na wiosnę i lato 2005 roku. Najpierw koncert w radiowej Trójce, transmitowany na całą POLSKĘ w studiu im. Agnieszki Osieckiej wypełnionym po brzegi publicznością, potem udział w koncercie jubileuszowym na 80-lecie Polskiego Radia podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, następnie występ na festiwalu Top Trendy, udział w koncercie GWIAZD podczas Festiwalu Rockowego "Union of Rock" w Węgorzewie, i w końcu - występ na Festiwalu Jedynki w Sopocie.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Ptaky.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 06.09.2008

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019