O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 18 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Co nowego?

Iplay.pl prezentuje: Muzyka z Reklam - składanka

Jak sama nazwa wskazuje jest to składanka utworów wykorzystanych w ostatnich latach w reklamach telewizyjnych. Płyta składa się z dwóch krążków CD, na których znalazło się 36 utworów. Łączny czas obu krążków to ponad 130 minut muzyki. Pierwsza płyta zawiera znane piosenki wykorzystane w reklamach. Druga płyta natomiast prezentuje utwory wcześniej mało znane, które stały się popularne dzięki temu, że zostały wykorzystane w reklamach.
Powstanie tej płyty jest konsekwencją bardzo dużej popularności działu "Muzyka z reklam" w serwisie iplay.pl, Kompilacja, którą właśnie wydajemy razem z Sony BMG zawiera między innymi kilka bardzo rzadkich utworów, niedostępnych wcześniej w Polsce, a które były często poszukiwane przez Internautów. Dobór utworów do tej składanki odbywał się wyłącznie ze względu na ich wysoki poziom artystyczny jak również zainteresowanie samych Internautów. Z dumą mogę powiedzieć, że jeszcze przed uruchomieniem produkcji część nakładu zostało sprzedane, co jest dowodem na trafność pomysłu i dobrze dobraną listę utworów.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Sony BMG, które jest wydawcą tej płyty, gdyż profesjonalna współpraca z tą wytwórnią oraz szybkość działania w olbrzymim stopniu przyczyniła się do powstania tej płyty. Wierzę, że płyta ta nie będzie jedynym naszym wspólnym przedsięwzięciu na tym polu, i że wkrótce pojawią się kolejne płyty sygnowane Iplay.pl. - powiedział Tomasz Szladowski, Prezes Iplay.
Prezentowany album odbiega w istotnym stopniu od dotychczasowej oferty rynkowej. Nie kryterium hitu, czy pozycja na liście przebojów, a sentyment słuchaczy do melodii pozostających w tle obrazu stał się kluczem doboru nagrań. Zatem po raz pierwszy to emocje związane z połączeniem muzyki i obrazu oraz reklamowanego produktu, które wyniosły te utwory na falę popularności stały się powodem stworzenia dwupłytowej kompilacji. Dodatkowa wartość to chwila refleksji, jaką ten album może dostarczyć słuchaczom, poza przyjemnością słuchania. Może muzyka z reklam nie stanowi trendu, ale niewątpliwie wydając taki album odpowiadamy na oczekiwania słuchaczy.- powiedziała Anna Laskowska, Strategic Marketing Director, Sony BMG Music Entertainment.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iplay.pl.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 25.10.2007

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019